[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۳
  • دوره جدید

نوجوانان جشنواره کودک و نوجوان فارس را داوری می‌کنند، روزنامه شیراز نوین

بر اساس تصمیم دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان مبنی بر اکران فیلم‌های حاضر در این جشنواره در سراسر استان‌های کشور، قرار است فیلم‌های حاضر در این دوره در شیراز به نمایش درآیند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی‌ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌استان فارس، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌استان فارس از نمایش فیلم‌های حاضر در جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان در شهرستان شیراز خبر داد.
مهدی رنجبر با اعلام این خبر گفت: بر اساس تصمیم دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان مبنی بر اکران فیلم‌های حاضر در این جشنواره در سراسر استان‌های کشور، قرار است فیلم‌های حاضر در این دوره در شیراز به نمایش درآیند.
وی ادامه داد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌استان فارس با همکاری سازمان سینمایی دبیرخانه جشنواره دست به دست هم می‌دهند تا با هم‌افزایی در تابستان، جشنواره گرم و پرباری را برای سینمای کودک و نوجوان به ارمغان بیاورند.
سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۲۸ مرداد تا ۴ شهریور ۱۳۹۸ (هم‌زمان با عید سعید غدیرخم) برابر با ۱۹ تا ۲۶ آگوست ۲۰۱۹ در دو بخش «ملی» و «بین‌المللی» برگزار خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی