[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

نمایشگاه بین‌المللی شیراز طلایی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی طلا، نقره و جواهر از امروز 16 مرداد ماه به میزبانی شیراز شروع به کار خواهد کرد.
چهارمین نمایشگاه بین‌المللی طلا، نقره و جواهر با همکاری اتحادیه طلا و جواهر و زیورآلات فارس و شرکت رستاک پادویژن ۱۶ تا ۱۹ مردادماه امسال به میزبانی شیراز از فردا شروع به کار خواهد کرد.
به گفته مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌‌های‌ بین‌المللی استان فارس در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی طلا، نقره و جواهر بیش از ۵۰ شرکت داخلی جدیدترین تولیدات و نوین‌ترین دستگاه ها، تجهیزات، روش‌ها و طرح‌های تولیدی طلا، نقره و جواهرات را ارائه و به نمایش می‌گذارند.
در این نمایشگاه انواع جواهر، نقره، سنگ‌های قیمتی، تجهیزات مربوط به طراحی و تولید طلا، جواهر، نقره، سنگ‌های قیمتی، دکوراسیون مختلف مراکز تولید و عرضه طلا، جواهر و نقره، صندوق ایمنی حفظ و نگهداری طلا وجواهر به نمایش گذاشته شده می‌شود.
گفتنی است چهارمین نمایشگاه بین‌المللی طلا، نقره، جواهر از ۱۶ تا ۱۹ مردادماه از ساعت ۱۶ تا ۲۳ در محل دائمی‌نمایشگاه‌‌های‌ بین‌المللی استان فارس واقع در شهرک گلستان شیراز میزبان علاقه‌مندان و فعالان این صنعت است. هم‌زمان با برپایی این نمایشگاه ۴ کارگاه آموزشی از جمله کارگاه قلم‌زنی، کارگاه عملی مینا کاری، کارگاه عملی فراگیری و اصول‌گوهرشناسی، کارگاه آموزشی تخصصی فروشندگی طلا و جواهر برگزار خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی