[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۰
  • دوره جدید

در ۵ سال گذشته همواره جزو دو استان برتر بوده‌ایم، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان فارس گفت: با تلاش و خرد جمعی، هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان فارس در پنج سال گذشته رتبه‌های اول و دوم را در سطح کشور کسب نموده است.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان، محمدعلی فرهنگ‌مهر با تبریک روز خبرنگار و با بیان اینکه در سال 97 هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان رتبه دوم کشوری را کسب کرده است، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی ‌گفت: در 5 سال متوالی این هیئت توانسته است رتبه‌های اول و دوم در بین استان‌های کشور که از سوی فدراسیون اعلام شده است قرار گیرد. خوشبختانه در سال 97 هم توانستیم رتبه دوم کشوری را با کمترین اختلاف نسبت به مازندران به خود اختصاص دهیم. این توفیقات حاصل خرد جمعی همه همکارانم در هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام فارس است.
رئیس هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام در تشریح برنامه‌های این هیئت از ابتدای سال ۹۸ گفت: فعالیت‌های ما از ابتدای سال جاری تاکنون طبق تقویم هیئت انجام گردیده است که مهم‌ترین آنها برگزاری مسابقات قهرمانی باشگاه‌های استان در رشته‌های مختلف زیرمجموعه از جمله پاورلیفتینگ، پاورلیفتینگ سه‌گانه، پرس و مچ‌اندازی آقایان و بانوان است.
فرهنگ‌مهر در ادامه صحبت‌هایش از برنامه‌های پیش روی هیئت خبر داد و گفت: یکم شهریورماه رقابت‌های پرس باشگاه‌های استان را برگزار می‌کنیم و سوم تا پنجم مهرماه مسابقات بزرگ و مهیج پرورش اندام را انجام خواهیم داد.
وی همچنین درباره برنامه‌های آموزشی در این رشته ورزشی توضیح داد و گفت: با کسب مجوزهای لازم از فدراسیون، در تیرماه کلاس مربیگری درجه سه بدن‌سازی آقایان و بانوان برگزار گردید که با استقبال بسیار خوبی همراه بود و به زودی کلاس درجه 2 بدن‌سازی را برگزار خواهیم کرد.
محمدعلی فرهنگ‌مهر با بیان اینکه در ادامه برنامه‌های هیئت کلاس داوری پرورش اندام و پاورلیفتینگ را برگزار خواهیم کرد، خاطرنشان کرد: در شهرستان لار و خنج از طرف فدراسیون یک دوره کلاس مربیگری و داوری درجه سه برگزار گردید که نتایج خیلی خوبی داشت و تا پایان سال ان‌شاءالله همه برنامه‌های هیئت طبق زمان تعیین شده انجام می‌شود.
رئیس هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام اظهار داشت: در 5 ماه نخست امسال سه تیم آقایان و بانوان را برای مسابقات مچ‌اندازی و پاورلیفتینگ اعزام کردیم که نتایج خوبی برای فارس کسب گردید. همچنین 16 تا 18 مهرماه اعزام ورزشکاران این رشته برای انتخابی تیم ملی و حضور در مسابقات جهانی پرورش اندام انجام می‌شود که این رقابت‌ها در استان ایلام برگزار می‌گردد.
گفتنی است محل استقرار هیئت بدن‌سازی و پرورش اندام استان فارس هم‌اکنون در مجموعه شهید دستغیب شیراز است که همه روزه به جز روزهای تعطیل صبح‌ها از 9 صبح تا 14:30 آماده ارائه خدمات به علاقه‌مندان این رشته ورزشی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی