[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۰
  • دوره جدید

جریان شفاف رسانه‌ای در مسیر مطالبه‌گری است، روزنامه شیراز نوین

رییس بسیج رسانه فارس گفت: جریان شفاف رسانه‌ای ‌در مسیر مطالبه‌گری است.
به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی اژدری در دیدار اصحاب رسانه فارس با امام جمعه شیراز، افزود: از دستگاه‌ها تقاضا می‌کنیم قشر خبرنگاران را دریابند.
وی با بیان این‌که در سازمان بسیج رسانه جریان شفاف رسانه‌ای ‌در مسیر مطالبه‌گری است، افزود: ما از دوسال گذشته در پی راهکاری برای ورود رسانه‌ها به برخی جریان‌ها شدیم و تشکیل شورای حل اختلاف رسانه را دنبال کردیم تا اصحاب رسانه حریت لازم در راستای اطلاع‌رسانی داشته‌باشند. اژدری اضافه کرد: طرح جامع رسانه‌ای ‌را تدوین می‌کنیم که به انسجام رسانه‌ای‌ در استان منجر شود.
همچنین معاون مطبوعاتی و رسانه‌ای ‌فرهنگ و ارشاد اسلامی‌ استان فارس هم در این دیدار، گفت: اداره ارشاد به عنوان تنها دستگاه متولی رسانه‌ها و خبرنگاران تلاش دارد در طول سال بیشترین تعامل را با این مجموعه داشته‌باشد. مهدی امیدبخش اعلام کرد: افتتاح کتابخانه تخصصی رسانه و برگزاری جشنواره مطبوعات با محوریت سیل امسال از جمله برنامه‌‌های‌ هفته بزرگداشت خبرنگار بود که به نتیجه انجامید. وی اعلام کرد: در بازدید از رسانه‌ها به مناسبت هفته خبرنگار آن‌چه به عنوان دغدغه مطرح می‌شود نقد به دستگاه‌هاست که باعث نگرانی آنان شده است. معاون فرهنگ و ارشاد فارس، افزود: این تدبیر از سوی نماینده ولی‌فقیه مطرح می‌شود که دستگاه‌ها نسبت به محدود ساختن رسانه‌ها اقدام نکنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی