[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۰
  • دوره جدید

رشته‌های گردشگری و هتلداری راه‌اندازی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران شیراز از پذیرش دانشجو در رشته‌های گردشگری و هتلداری خبرداد و گفت: در حال حاضر به دنبال رایزنی در راه‌اندازی این رشته‌ها هستیم.
به گزارش تسنیم، آرتمیس هوشیار در نشست خبری که به مناسبت هفته خبرنگار برگزار شد، اظهار داشت: شیراز دارای ظرفیت‌های بسیار عظیمی‌در بخش گردشگری بوده و یکی از کلان‌شهرهای مطرح کشور در این زمینه به شمار می‌رود که ایجاد رشته‌های گردشگری و هتلداری آن هم در یک دانشگاه دولتی می‌تواند به رونق این شهر و اشتغال‌زایی کمک به‌سزایی داشته‌باشد. هوشیار به معرفی دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران شیراز، پرداخت و گفت: در حال حاضر دو هزار و 100 دانشجو در 15رشته و در مقاطع کاردانی و کارشناسی مشغول تحصیل هستند. وی بیان کرد: این رشته‌ها در مقطع کاردانی شامل طراحی دوخت، گرافیک، حسابداری، معماری، کامپیوتر، صنایع شیمی، کودکیاری، الکترونیک و انیمیشن بوده و در مقطع کارشناسی نیز شامل طراحی دوخت، حسابداری، معماری و کامپیوتر است.
رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران شیراز گفت: رشته معماری داخلی در مقطع کاردانی امسال به رشته‌های این دانشکده افزوده شده و از مهرماه 98 دانشجویان این رشته مشغول تحصیل می‌شوند. هوشیار بیان کرد: همچنین در حال حاضر با حمایت‌های رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای فارس و کشور  به دنبال رایزنی برای راه‌اندازی رشته هتلداری و گردشگری هستیم که امیدواریم این مهم  نیز در آینده‌ای نزدیک محقق شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی