[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

کلنگ‌زنی کلانتری مسکن مهر در نی‌ریز، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس عبدالرضا قاسمپور در سفر به شهرستان‌‌های‌ نی‌ریز و استهبان، علاوه بر حضور در میان کارکنان فرمانداری‌ها و بازدید سرزده از ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ‌و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نی‌ریز‌، در مراسم کلنگ‌زنی کلانتری مسکن مهر این شهرستان نیز حضور یافت. وی در مراسم کلنگ‌زنی کلانتری مسکن مهر نی‌ریز که با حضور مسئولان شهرستان انجام شد، به تعداد زیاد مسکن مهر ساخته شده در نی‌ریز اشاره کرد و افزود: بی‌تردید تأمین زیرساخت‌‌هایی همچون خدمات آب، برق،گاز، مراکز بهداشتی و درمانی، مدرسه و کلانتری در این مجموعه مسکن مهر ضرورت دارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس نعماتی همچون‌ سلامت و امنیت را بسیار با ارزش دانست و عنوان کرد: اهمیت این نعمت‌ها در زمان فقدان آن‌ها احساس می‌شود.
وی با تأکید بر این‌که امنیت ضرورت توسعه است، خاطرنشان کرد: اگر  امنیت و آرامش بر جامعه حاکم نباشد نمی‌توان به توسعه در ابعاد و حوزه‌های گوناگون آن جامعه امید داشت.
قاسم‌پور با اشاره به جایگاه مهم و تأثیرگذار نیروی انتظامی‌در تأمین امنیت جامعه تصریح کرد: اقدامات نیروی انتظامی‌ باید بر اساس اقتدار و مهربانی و دانش‌بنیان بودن برنامه‌ریزی شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس با تأکید بر این‌که نیروی انتظامی‌جایگاه خوبی در جامعه دارد، یادآور شد: نیروی انتظامی‌از لب مرزها تا قلب شهرها حضور دارد و به رغم گستردگی ارتباطات و تکنولوژی از قبیل دوربین‌ها و... نیاز جامعه به نیروهای انتظامی‌هر روز افزون‌تر می‌شود.
 قاسم‌پور تأکید کرد: علاوه بر ایجاد امنیت، احساس امنیت نیز در خور توجه و اهمیت است چرا که گاه به‌رغم این‌که امنیت وجود دارد  احساس امنیت  در مردم ایجاد نمی‌شود.
وی با بیان این‌که مجموعه مدیریت استان از تسریع در روند ساخت این کلانتری حمایت خواهد کرد، از پیمانکاران پروژه خواست تکمیل این پروژه را با سرعت بیشتری دنبال کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس در این سفر علاوه بر حضور در جمع کارکنان فرمانداری‌‌های‌ دو شهرستان، بازدیدهایی سر‌زده نیز از اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ‌و همچنین اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نی‌ریز داشت.
وی در جمع کارکنان این دو اداره بر تسریع در  خدمت‌رسانی به مردم، شفافیت و پاسخگویی  تأکید کرد و از کارگزاران دولت در فرمانداری‌ها خواست همواره و در همه امور  بیانیه گام دوم انقلاب را که از سوی رهبر معظم انقلاب تبیین شده است را سرلوحه کار خود قرار دهند.
معاون توسعه مدیریت و منابع ادامه داد: توجه به نیروی کارآمد و استفاده از ظرفیت جوانان و بانوان نباید مورد غفلت واقع شود.
قاسم‌پور  بیان کرد:  فرمانداری‌ها باید با تقویت نظارت بر فعالیت ادارات شهرستان‌ها زمینه ایجاد تحرک بیشتر این‌ ادارات در راستای خدمت‌رسانی به مردم و توسعه شهرستان را ایجاد کنند.
وی با اشاره به این‌که سال‌جاری با عنوان سال رونق تولید نام‌گذاری شده از کارگزاران دولت در شهرستان‌ها خواست حمایت از تولیدکنندگان و فعالان بخش خصوصی را در دستور کار قرار دهند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس با بیان این‌که پایان سال جاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی‌ و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برگزار می‌شود بر لزوم برگزاری انتخابات قانون‌مند، سالم و با شکوه تأکید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی