[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۰
  • دوره جدید

پیام مدیرکل ورزش و جوانان فارس به مناسبت روز خبرنگار، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار پیامی ‌صادر کرد. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، در پیام حیدرعلی کامیاب که در اختیار روابط عمومی ‌اداره کل قرار گرفت، آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ن والقلم و ما یسطرون
جان نباشد جز خبر در آزمون / هر که را افزون خبر جانش فزون
اقتضای جان چو ای دل آگهی است / هر که آگه‌تر بود جانش قوی است
۱۷ مردادماه سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی، ‌تلنگری است تا به یاد آوریم اهالی خبر با چه سختی و مشقتی پای در عرصه اطلاع‌رسانی، شفاف‌سازی، تولید فکر و و اندیشه گذاشته‌اند.
خبرنگاران و عکاسان خبری که با تلاش‌های شبانه‌روزی خود افکار عمومی ‌را هدایت و ارتقا دهنده میزان آگاهی و بینش آحاد جامعه هستند.
خبرنگارانی که با ژرف‌اندیشی خود در عین برخورداری از کمترین امکانات، پای در صحنه جنگی گذاشتند که هدف دشمن در آن، از بین بردن سرمایه‌های اجتماعی کشور است. جنگی نابرابر اما اعتقادی که رسولان واقعی عرصه خبر تاکنون در آن سربلند بوده‌اند.
در قسمت دیگری از این پیام آمده است: وظیفه خود می‌دانم به عنوان خدمتگزار مردم در عرصه ورزش و جوانان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه خبر، ۱۷ مرداد رو خبرنگار را به خبرنگاران بزرگواری که در مسیر توسعه ورزش استان همواره یار و یاور مجموعه ورزش و جوانان استان بوده‌اند تبریک و تهنیت عرض کرده، آرزوی مانایی قلم و توفیق روشنگری آنها را از درگاه ایزد منان مسئلت کنم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی