[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۸
  • دوره جدید

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: ارژن یکی از ماندگارترین تیم‌های تاریخ فوتسال ایران است، روزنامه شیراز نوین

حیدرعلی کامیاب که در دیدار با مدیرعامل، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتسال ارژن شیراز سخن می‌گفت، با ابراز خوشحالی از حضور در جمع این افراد افزود: بدون تعارف باید گفت که باشگاه ارژن یکی از بی‌حاشیه‌ترین باشگاه‌های ورزشی استان، خصوصاً در رشته فوتسال است. وی با بیان اینکه در طول سال‌های حضور این تیم در سطوح مختلف فوتسال کشور، بار اصلی اداره تیم بر دوش مدیرعامل کارخانه تولیدی ارژن بوده، افزود: انسجام و برنامه‌ریزی دقیق در حوزه ورزش در این کارخانه باعث شده هیچ گاه هیچ توقعی از سوی باشگاه ارژن متوجه اداره کل ورزش و جوانان نباشد.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس انسجام در برنامه‌ریزی را دلیل تداوم روند رو به رشد این تیم دانست و گفت: فوتبالِ امروز به مثابه جنگ و نبردی است که برای پیروزی در میدان آن می‌بایست به انواع سلاح‌ها مجهز بود.
کامیاب باخت در ورزش را کلاس تجربه‌آموزی برای پیروزی در آینده دانست و با تمجید از شهامت سرمربی تیم فوتسال ارژن در میدان دادن به عده‌ای جوان آینده‌دار، افزود: اگر تاریخ فوتسال کشور را ورق بزنیم، بی‌شک یکی از ماندگارترین تیم‌ها در ادوار مختلف، تیم فوتسال ارژن است.
وی ارائه فوتسال پاک را یکی از دلایل ماندگاری این تیم در فوتسال کشور دانست و افزود: در طول سال‌های مختلف و پس از ورود فوتسال به عرصه ورزش قهرمانی، تیم‌های مختلفی تا سطح اول این رشته ورزشی در کشور حضور پیدا کردند؛ اما ریشه‌دار نبودن برخی از آنها باعث شده اکنون از آنها فقط یک نام، آن هم در بایگانی مسابقات مختلف به جای بماند. مدیرکل ورزش و جوانان فارس، این استان را از این حیث استانی مدعی دانست و گفت: بزرگ‌ترین خدمتی که تیم فوتسال ارژن به ورزش کشور کرده است، بازیکن‌سازی و معرفی چهره‌های آینده‌دار در این ورزش است. کامیاب در ادامه به اهتمام ویژه استاندار فارس در کمک به تیم‌های مختلف ورزشی استان حاضر در لیگ‌های کشوری اشاره کرد و افزود: دکتر رحیمی ‌تقریباً هر روز مسائل مربوط به این تیم‌ها را دنبال می‌کند.
وی با بیان اینکه حمایت از تیم فوتسال ارژن با تأکید استاندار فارس همچون گذشته ادامه می‌یابد، ابراز امیدواری کرد این تیم با برد در بازی‌های آینده هوادارانش را در استان خوشحال کند.
گفتنی است در این دیدار و به دلیل آنچه حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس از تیم فوتبال ارژن اعلام شد، پیراهن شماره ۱۰ این تیم به صورت نمادین به حیدرعلی کامیاب اهدا شد.
سعید کریمی، ‌مالک کارخانه‌های لبنیات ارژن شیراز نیز در این نشست گفت: در این وانفسای اقتصادی مدیرکل ورزش و جوانان همواره در کنار باشگاه ارژن و حامی ‌همیشگی این تیم بوده است.
وی با بیان اینکه در برنامه‌ریزی کارخانه ارژن، بقای تیم فوتسال به اندازه بقای کارخانه مهم است، گفت: با درک درست از محدودیت‌های قانونی اداره کل برای ارائه کمک‌های مالی به باشگاه، معتقدیم در چنین شرایطی درخواست کمک مالی کردن چیزی شبیه به زیاده‌خواهی است.
کریمی ‌ایجاد جامعه‌ای شاد و پرنشاط و توسعه ورزش را نیاز جدی در جامعه دانست و گفت: چنین اتفاقی نیازمند تغییر نگاه‌ها در سطح استان است.
وی گفت: برای ماندن در سطح اول فوتسال کشور نیازمند ایجاد وحدت و عزم عمومی ‌بین دستگاه‌های مختلف در سطح استان هستیم.
حمیدرضا کمالی، سرمربی ارژن هم از حمایت‌های کامیاب از این تیم تقدیر کرد و افزود: بارها گفته‌ام و باز هم می‌گویم که یکی از عوامل صعود ارژن به لیگ برتر، حمایت‌های ستودنی مدیرکل ورزش و جوانان از این تیم بوده است.
وی با تقدیر از برگزاری چنین جلساتی توسط شخص اول ورزش استان گفت: همان‌گونه که روحیه‌بخشی مدیرکل ورزش و جوانان به بازیکنان و کادر تیم در اولین سال حضور کامیاب به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان فارس باعث صعود این تیم به لیگ برتر شد، مطمئن هستم این دیدار نیز عامل ایجاد انگیزه بین بازیکنان و کادر فنی برای ارائه بازی‌های بهتر در ادامه مسابقات این فصل لیگ برتر خواهد شد.
کمالی در بخش دیگری از صحبت‌هایش به ساخت ورزشگاه شش هزار نفری شیراز اشاره کرد و با بیان اینکه بهره‌برداری از این مجموعه ورزشی می‌تواند نقطه عطفی در توسعه ورزش فوتسال در فارس باشد، گفت: با ورود این ورزشگاه به چرخه اماکن ورزشی استان، ضمن فراهم شدن زمینه حضور تماشاگران پرشور استان فارس در بازی‌های تیم فوتسال ارژن، باعث می‌شود نگاه‌ها به فوتسال استان نیز تغییر کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی