[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

اگر موفق نشدم، دست‌هایم را به نشانه تسلیم بالا می‌برم!، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: دو روز پیش خبر دادیم که باشگاه برق شیراز پس از نزدیک به دو سال خاموشی، اعلام موجودیت کرد. مدیرعامل باشگاه برق شیراز خبر از خرید امتیاز برای شرکت در لیگ دسته سه کشور داد و جمشید غدیری را هم به عنوان سرمربی جدید این باشگاه انتخاب کرد.
غدیری پس از پذیرفتن هدایت این باشگاه قدیمی ‌و ریشه‌دار شیراز، به شیرازنوین گفت: بنا به پیشنهاد آقای مهندس شیروانی، مدیرعامل باشگاه برق شیراز، سکان تیم بزرگ برق به این حقیر واگذار شد. شاید هر مدیر دیگری بود، پیشنهادش را نمی‌پذیرفتم. اما آقای شیروانی در زندگی شخصی من در طول 6 سال گذشته کمک‌های قابل ملاحظه‌ای کرده بود و نمی‌توانستم پیشنهادش را نپذیرم. 
وی افزود: بلافاصله بعد از دریافت این پیشنهاد، از آقای غلامحسین پیروانی طی سه بار رخصت گرفتم. ایشان هم برای موفقیت بنده توصیه‌های لازم را گوشزد کردند. قرار شده کادر فنی را از مربیان و پیشکسوتان باشگاه برق تشکیل بدهیم تا بتوانیم با شناخت و آگاهی لازم، برق را به دوران طلایی‌اش برگردانیم. شنبه هفته آینده هم قرار است استارت کار را بزنیم.
سرمربی جدید برقی‌ها در پایان گفت: امروز رسالت همه ما شیرازی‌ها و فارسی‌ها این است که با کار دسته‌جمعی و گروهی، برق را به جایگاه اصلی‌اش برگردانیم. اگر هم در این راه نتوانستم موفق باشم، دست‌هایم را به علامت تسلیم بالا خواهم برد و برای متلاشی کردن تیم تلاشی نمی‌کنم. از همه هواداران و پیشکسوتان تقاضا دارم تیم خودشان را حمایت کنند تا یک بار دیگر باشگاه برق بتواند به عنوان یک تیم ارزشی، لیاقت خود را به همه آحاد مردم فوتبال‌دوست ایران اثبات کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی