[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۰
  • دوره جدید

برای رسیدن به پلی‌آف با تمام توان می‌جنگیم، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: در هفته هفتم لیگ برتر فوتسال، امروز ارژن در بهبهان دیدار سختی را با اهورا خواهد داشت. تیمی ‌که شگفتی‌ساز رقابت‌های این فصل بوده و با امتیاز مساوی با مس سونگون در رتبه چهارم جدول قرار گرفته است.
در آستانه این بازی گفت‌وگویی داشتیم با یکی از بازیکنان قدیمی ‌لیگ که به تازگی راهی ارژن شده. سعید بلباسی با لهجه شیرین مازندرانی پاسخگوی سوالات ما بود.
شرایط تیم برای رویارویی با بهبهانی‌ها چطور است؟
همه چیز خوب است. داریم به بهبهان می‌رویم که بازی را ببریم و سه چهار پله از قعر جدول فاصله بگیریم.
البته بازی آسانی پیش رو ندارید.
نه. بازی‌ها کلاً سخت است و هیچ تیمی‌ در لیگ برتر نیست که بگوییم بازی با آن تیم آسان است و می‌شود راحت پیروز شد. ولی خب من خیلی خوش‌بینم به این بازی. سال گذشته که در شهروند ساری بازی می‌کردم، هم در بهبهان و هم در ساری این تیم را شکست دادیم. اما جو سنگینی در بهبهان وجود دارد و کار آسانی نداریم. امسال به جز مس سونگون هر تیمی‌ که به بهبهان رفته شکست خورده. اما با همت و تلاش بچه‌ها می‌رویم که بازی را ببریم.
چرا در بازی‌های گذشته انقدر پر فراز و نشیب ظاهر شدید؟
چون تیم ما دیر کارش را شروع کرده و چندین بازیکن اصلی و تعیین کننده را هم از دست داده. تیم جوان شده و این جوان شدن تاوان دارد. ما هم که آمده‌ایم به تیم کمک کنیم، برای هماهنگ شدن نیاز به زمان داریم. تازه از بازی با شهروند بوده که تیم روند رو به رشدش را آغاز کرده و من خوش‌بینم که تا دو سه هفته آینده به رتبه‌های هشتم و نهم صعود کنیم، چون فاصله‌ای با آنها نداریم.
متولد چه سالی هستی و در کجای مازندران؟
من متولد سال 1366 هستم در فریدون‌کنار، ساحل دریای خزر
در چه تیم‌هایی بازی کردی؟
من در سال 85 از استقلال تهران زیر نظر آقا محمدرضا حیدریان فوتسالم را شروع کردم.
چقدر تأثیر گرفتی از شخصیت حیدریان؟
خیلی زیاد. ایشان الگوی ورزشی من است. یک سالی که آنجا بودم خیلی درس گرفتم از ایشان. انسانی که نماز شبش ترک نمی‌شود و آدمی ‌استثنایی ست.
بعد از استقلال کجا رفتی؟
در سال 86 به راه ساری پیوستم که آنجا هم آقای حیدریان مربی ما بود. تا سال 91 در راه ساری بودم و بعد به ساوه رفتم تا 92 عضو شهرداری این شهر بودم. از سال 92 تا 97 در شهروند ساری بازی کردم و امسال هم که به ارژن آمدم.
بهترین رتبه‌ای که در این حدود 13 سال به دست آوردی؟
بهترین رتبه‌ام در سال 87 رقم خورد که با تیم راه ساری در لیگ برتر چهارم شدیم.
بین فوتسالیست‌های خارجی به کدام بازیکن علاقه داری؟
ریکاردینیوی پرتغالی.
درباره شهر شیراز و هواداران ارژن بگو.
شهر شیراز که فوق‌العاده است. 10 سالی که در ساری بازی کرده‌ام یک طرف، این مدتی که در شیراز بوده‌ام یک طرف. همه مردم مهمان‌نواز و بامعرفت هستند. بچه‌ها خیلی خوب هستند. از همه چیز راضی هستم. از هواداران هم ممنونم که در بازی با گیتی‌پسند سالن را پر کردند و حضورشان عالی بود. فقط حیف که باختیم و شرمنده‌شان شدیم. ان‌شاءالله این هفته جبران می‌کنیم.
به عنوان سوال پایانی، حدس می‌زنی در پایان فصل ارژن در چه رتبه ای قرار بگیرد؟
سعی‌مان این است که در بین 8 تیم اول باشیم و به پلی‌آف برسیم. تیم ما برای قهرمانی که بسته نشده، ما می‌جنگیم برای رسیدن به پلی‌آف.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی