[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۵
  • دوره جدید

هفته دولت ۸۰ پروژه در فارس افتتاح می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس اعلام کرد که در هفته دولت تعداد 80 پروژه در حوزه ورزش و جوانان در این استان به بهره‌برداری خواهد رسید.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، حیدرعلی کامیاب یکشنبه 20مرداد در یک کنفرانس خبری گفت: پروژه‌های هفته دولت توزیعی مناسب در استان دارد؛ البته سالن شش هزار نفری شیراز به عنوان یک پروژه شاخص ورزشی طی دو ماه آینده برای بهره‌برداری آماده خواهد شد.
کامیاب تأکید کرد که دولت مسئولیتی در قبال حمایت مالی از تیم‌های‌حرفه‌ای فوتبال ندارد، گفت: علی‌رغم تمام تنگناهای قانونی و مالی، حمایت‌های زیادی از تیم‌های فوتبال و دیگر رشته‌های ورزشی انجام شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس با بیان این‌که بخشی از مشکلات تیم‌های فارس در نرسیدن به لیگ برتر فوتبال، مدیریتی است، گفت: ورزش فارس در تمام رشته‌ها خصوصاً در بخش بانوان طی سال‌های اخیر درخششی چشمگیر داشته است.
کامیاب در خصوص تغییرات هیئت دوچرخه سواری، گفت: اعتراض‌ها و شکایات زیادی از مسئول هیئت دوچرخه‌سواری فارس داشتیم، ما ابتدا تلاش کردیم تا حمایت کنیم اما اعتراض‌ها به فدراسیون هم رسید و مجبور به اعمال تغییر شدیم.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس خاطرنشان کرد: در هیئت دوچرخه‌سواری و تغییرات آن نه تنها رفتاری سیاسی نداشتیم بلکه هیچ دخالتی هم در روند مدیریت آن نکرده‌ایم.
کامیاب از همه افراد توانمند که در خود توان ریاست هیئت دوچرخه‌سواری را دارند دعوت کرد که برای مجمع آتی آن ثبت‌نام کنند و گفت: یکی از افتخارات فارس رؤسای هیئت‌های ورزشی توانمندی است که زمینه‌ساز کسب عناوین مختلف قهرمانی در سطوح ملی و بین‌المللی توسط ورزشکاران شده‌اند.
کامیاب همچنین با بیان این‌که خبرنگاران چشم و گوش مردم هستند و مردم فارس در سطح استان چشم و گوش‌های مطمئنی دارند، گفت: امروز خبرنگاران با هر طیف کاری و سیاسی در کنار مدیران استقلال دارند. 
وی با بیان اینکه توانمندی‌های اصحاب رسانه در فارس موجب بالا رفتن توقع مردم از آنها شده، افزود: امروز مدیران ارشد استان به این توانمندی، صداقت، شجاعت و استقلال فکری خبرنگاران پی برده‌اند و به همین میزان توقعات از این قشر بالا رفته است. 
مدیرکل ورزش و جوانان فارس ادامه داد: در موضوع سیل، ٧٠ درصد مشارکت مردم به دلیل اطلاع رسانی خوب و به موقع خبرنگاران بود. رتبه ما در حوزه رسانه اول است و بع آن افتخار می‌کنیم. 
کامیاب با بیان اینکه جایگاه ما در عرصه جوانان در سال‌های محدودیت مالی دولت بسیار بالاست، گفت: بزرگ‌نمایی معاندین و سلب اعتمادها، کار را برای مدیران سخت کرده است. 
وی تأکید کرد: باید خدمات دولت را برجسته کنیم و آن را به پای یک مدیر  متخلف نادیده نگیریم، چرا که اگر مردم نسبت به خدمتگزاران بی اعتماد شوند، دیگر نمی‌توان کار کرد. 
مدیرکل ورزش و جوانان فارس خطاب به خبرنگاران حاضر در جلسه عنوان کرد: امسال بیاییم کار خوب مدیران را برجسته و بداخلاقی‌های شبکه‌های اجتماعی را در سایت‌های معتبر، رفع کنیم. کامیاب با تأکید بر این‌که اگر معتمد مردم هستیم، باید اقدامات را اطلاع‌رسانی کنیم، اظهار کرد: راه شفاف‌سازی، وجود قلم‌های توانمند است. 
وی به بروز بعضی بداخلاقی‌ها در شبکه‌های اجتماعی اشاره و خاطرنشان کرد: بنده به جرم مدیر بودن، نمی‌توانم در جشن‌ها حضور پیدا کنم یا با خانواده خود به مسافرت بروم. هر دو پسران من مشغول به کار آزاد هستند تا شائبه‌ای ایجاد نشود. 
مدیرکل ورزش و جوانان فارس اضافه کرد: امروز بداخلاقی‌ها به جایی رسیده که قابل کنترل نیست و گاهی ناخواسته خودمان هم به آن دامن می‌زنیم. 
کامیاب همچنین با بیان این‌که مردم امروز احساس نزدیکی بیشتری با رسانه‌ها دارند، گفت: البته برخی هم الفبای رسانه را نمی‌دانند و بعضاً از استانی دیگر وارد فارس شده و اقدام به راه‌اندازی کمپین و کانال کرده و خود را رسانه‌ای معرفی می‌کنند. 
وی اظهار کرد: تا در استان فارس و مدیریت ورزش و جوانان استان مشغول به خدمت هستم، دست از کار نمی‌کشم. 
مدیرکل ورزش و جوانان فارس عنوان کرد: کسانی که از انعکاس اخبار اقدامات ناراحت می‌شوند، در شمار کسانی محسوب می‌شوند که رابطه خوبی با نظام ندارند، چرا که کار کردن برای مردم افتخار است. 
کامیاب با انتقاد از برخی مطالب منتشر شده در فضای مجازی، نسبت به خطرات شایعه‌سازی و دروغ‌پردازی در شبکه‌های اجتماعی، گفت: خلیل‌عقاب به عنوان یک چهره ورزشی ملی و بین‌المللی، چرا باید به واسطه مطالب شبکه‌های فضای مجازی تخریب شود.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس با تصریح این‌که طی 5 سال گذشته بیشترین میزان اعتبار ورزش استان به فوتبال تزریق شده است، گفت: مشکل فوتبال فارس، پول نیست؛ باید نقد کرد و مشکلات را شناخت و راهکاری برای حل آن‌ها یافت.
کامیاب با بیان این‌که ما هنوز درگیر دلال بازی هستیم، گفت: در موضوع فوتبال ما راه درستی را نرفتیم اما سایر استان‌ها مسیر درستی را انتخاب و دنبال کردند که موفقیت را برای آن‌ها در پی داشت.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس با اشاره به این‌که تیم‌های زیادی در رشته‌های مختلف که در لیگ برتر حضور دارند نیازمند کمک این اداره کل هستند و بعضاً مدام تهدید به رفتن از فارس می‌کنند، گفت: ما باید چه میزان اعتبار داشته‌باشیم که در حوزه ورزش و جوانان هزینه فضای عمرانی و پروژه‌ها را تأمین و به تمام تیم‌های ورزشی هم کمک کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی