[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۲
  • دوره جدید

مشکلات حوزه اجتماعی با پنهان‌کاری حل نمی‌شود، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: در حوزه اجتماعی و مسائل مرتبط با آن نباید پنهان‌کاری کنیم چرا که با پنهان‌کاری و عدم شفایت نمی‌توان برنامه‌ریزی مناسبی برای حل مشکلات این حوزه انجام داد.
سید احمد احمدی‌زاده، در بازدید از خبرگزاری جمهوری‌اسلامی‌مرکز فارس افزود: حل مشکلات و معضلاتی مانند اعتیاد و طلاق با برخورد و اقدامات سخت محقق نمی‌شود و نیاز به برنامه‌ریزی و فرهنگ‌سازی داریم.
وی ادامه داد: به نظر می‌رسد یکی از مشکلات ما در این زمینه بی‌توجهی به آموزش در محیط‌های خانواده و مدارس است و این‌که در حوزه پیشگیری به شکل کارشناسی اقدام نمی‌کنیم.
او اظهار داشت: مجموعه اقدامات انجام شده در استان فارس باعث شده که جایگاه استان در بحث طلاق بهبود یابد و قبلاً این استان که رتبه سوم یا چهارم کشور قرار داشت الان در رتبه سیزدهم در بین دیگر استان‌های کشور است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: در حوزه اجتماعی به تمام دستگاه‌های اجرایی تکلیف شده که نسبت به تشکیل یک کمیته با حضور معاون و یک کارشناس آن مجموعه در حوزه پیشگیری اقدام تا مسائل و مشکلات موجود به شکل جدی‌تر و کارشناسانه‌تر دنبال شود.
احمدی‌زاده گفت: ایرنا دارای ظرفیت‌ها و توانمندی‌هایی است که می‌تواند یاری‌گر دولت‌مردان و مسئولان در مسیر رفع مشکلات کشور و استان باشد؛ از خبرگزاری جمهوری اسلامی‌(ایرنا) انتظار داریم که با توجه به ظرفیت‌هایی که دارد در شرایط سخت امروز که کشور تحت فشار تحریم‌ها قرار دارد اقدامات و عملکرد خوب دولت را به جامعه منعکس کند.
وی ادامه داد: دولت تدبیر و امید از ابتدای شروع فعالیت خود به ویژه در ۲ سال اخیر اقدامات بسیار خوبی انجام داده اما به نظر می‌رسد برخی مدیران از بیان این اقدمات ابا دارند و کارهای انجام شده را آن‌گونه که باید به جامعه منتقل نمی‌کنند. احمدی‌زاده بیان کرد: در هفته دولت پیش رو، قرار است پروژه‌های بسیاری در حوزه‌های مختلف در استان افتتاح و کلنگ‌زنی شود که خبرگزاری جمهوری اسلامی‌می‌تواند با دعوت از مدیران برای حضور در این مجموعه از آن‌ها در خصوص دستاوردهای دولت سوال کند و جامعه را از این اقدامات آگاه سازد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی