[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۳
  • دوره جدید

ناراحتی شدید سرمربی ایتالیایی از مدیران استقلال، روزنامه شیراز نوین

علاوه بر اینکه حواشی انتشار رقم قرارداد بازیکنان استقلال برای فصل جدید کماکان ادامه دارد، استراماچونی از مسائل مدیریتی استقلال هم گله مند است.
به گزارش فوتبالی، در شرایطی که بعد از انتشار رقم قرارداد بازیکنان استقلال در یک روزنامه ورزشی، باشگاه استقلال و هیئت فوتبال استان تهران، همدیگر را مقصر این ماجرا می‌دانند، خبر این ماجرا به گوش استراماچونی رسیده و او را شدیداً ناراحت و نگران کرده است.
موضوعی که در رفتار او با خبرنگاران هم به چشم آمد و استراماچونی به عنوان مربی حرفه‌ای و علاقه مند به داشتن تعامل با رسانه‌ها، بعد از ثبت قراردادش در هیئت فوتبال، خیلی زود و بدون پاسخگویی به خبرنگاران، ساختمان هیئت فوتبال را ترک کرد.
طبق اطلاعات سایت فوتبالی، سرمربی استقلال برای ناراحتی اش بابت لو رفتن رقم قرارداد شاگردانش دلیل موجهی دارد. او معتقد است این موضوع می‌تواند برای تیمش حاشیه‌ساز باشد و بین بازیکنانش اختلاف به وجود بیاورد و رابطه آنها تحت تأثیر این ماجرا قرار بگیرد. استرا می‌داند برای آنکه تیمش فقط روی مسائل فنی تمرکز کند، باید جلوی ورود حواشی به اردو را بگیرد.
اتفاقی که حالا و با توجه به لو رفتن رقم قراردادها بعید است به سادگی رخ بدهد.
از طرف دیگر، سرمربی استقلال از بخش رسانه ای باشگاه یعنی حامد حاجیلو به عنوان مدیر روابط عمومی ‌و محمد نوری فر به عنوان مدیر رسانه ای بابت این موضوع شدیداً ناراحت شده است. او انتظار داشته مدیر روابط عمومی ‌یا مدیر رسانه ای تیم، هنگام ثبت قرارداد، بازیکنان را همراهی می‌کرده و اجازه نمی‌داده خبرنگاران به اطلاعات محرمانه مبلغ قراردادها دسترسی پیدا کنند. 
مهم تر از این موضوع، بی اطلاعی استراماچونی از حضور بازیکنان در هیئت فوتبال بوده و او انتظار داشته باشگاه این مسئله را با او در میان بگذارند و او از مدیران باشگاه و به خصوص مدیرعامل به شدت دلگیر است.
سرمربی استقلال که طی این مدت نشان داده نظم و ترتیب برایش اهمیت بسیار زیادی دارد، تقاضا کرده که جلسه ای با مدیرعامل باشگاه در این باره داشته باشد تا با مسببان لو رفتن قرارداد بازیکنانش برخورد شود. او به هیچ وجه در این ماجرا نمی‌خواهد کوتاه بیاید و شاید شاهد تغییراتی در بخش‌هایی از باشگاه استقلال باشیم.
همه اینها را به ماجراهای نقل و انتقالاتی استقلال اضافه کنید که حالا استراماچونی را در آستانه استعفا قرار داده است. ظاهراً بخش تشریفات باشگاه استقلال، نتوانسته برای بازیکنان مدنظر استراماچونی ویزا تهیه کند و تعلل در این ماجرا به همراه بدقولی‌ها در خرید بازیکنان مدنظر استراماچونی، باعث ناراحتی شدید استراماچونی از مدیریت باشگاه استقلال شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی