[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۲
  • دوره جدید

برگزاری سومین دوره مسابقات فوتسال محلات توسط شهرداری شیراز، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره ارتباطات سازمان فرهنگی‌اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: مراسم قرعه‌کشی سومین دوره مسابقات فوتسال محلات شهر شیراز با حضور مدیر تربیت‌بدنی سازمان فرهنگی شهرداری شیراز، مسئولان و نمایندگان ۱۵۰ تیم شرکت‌کننده در محل سالن اجتماعات همایش شهر برگزار شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، سید علیرضا دیهیمی ‌با اعلام این خبر اظهار داشت: سال گذشته مسابقات با حضور ۱۱۰ تیم از محلات مختلف برگزار و در پایان به تیم‌های برتر جوایز ارزنده ای اهدا شد. لازم به ذکر است امسال تیم‌ها با استقبال بیشتری حضور دارند.
وی خاطرنشان کرد: سومین دوره این مسابقات در سال جاری با استقبال چشمگیر یک‌هزار و 800 نفر ورزشکار در قالب ۱۵۰ تیم از روز چهارشنبه 23 مردادماه توسط  تربیت بدنی سازمان فرهنگی شهرداری در مجموعه  زمین چمن ورزشی شهید آیت‌الله دستغیب با رژه تیم‌های شرکت‌کننده آغاز خواهد شد.
رئیس اداره ارتباطات سازمان فرهنگی‌اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با بیان اینکه مسابقات امسال به‌صورت هم‌زمان در پنج نقطه سطح شهر برگزار خواهد شد، تصریح کرد: تیم‌های برتر هر منطقه به دور نهایی صعود خواهند کرد و مسابقات در این مرحله به‌صورت مجتمع برگزار می‌شود.
دیهیمی ‌تأکید کرد: هدف این مسابقات ایجاد شور و نشاط بین جوانان، افزایش سطح سلامتی و نیز ایجاد همدلی بین محلات مختلف و احساس تعلق خاطر به محله‌های خود توسط ورزشکاران است. از اتفاقات خوب این دوره مسابقات می‌توان به مزین شدن نام هرکدام از تیم‌ها به نام یک شهید محله که به نوعی توسعه و ترویج فرهنگ شهید و شهادت و پاسداشت نام شهداست و گرامیداشت خانواده معزز این عزیزان اشاره کرد.
وی بیان کرد: مراسم قرعه‌کشی با حضور دکتر ناصری، عضو محترم شورای اسلامی ‌شهر، یحیی زارع مدیر تربیت بدنی سازمان فرهنگی شهرداری و معصومی، ‌مسئول کمیته مرکزی یاوران شورا با نظم خاصی برگزار شد. از همکاری خوب کمیته یاوران شورای اسلامی‌ شهر، کمیسیون فرهنگی‌اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی ‌شهر، هیئت فوتبال شیراز و... که اداره تربیت بدنی معاونت فرهنگی شهرداری را در برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مسابقات یاری می‌دهند، قدردانی و تشکر می‌نمایم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی