[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

قهرمانی تیم هیئت شنای استان فارس در جشنواره کشوری شنا، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت شنا شیرجه و واترپلو استان فارس از کسب عنوان قهرمانی تیم هیات شنای استان فارس در جشنواره کشوری شنا خبر داد و گفت: این تیم با حمایت مالی شرکت بازرگانی گرامی شیراز  با کسب 39مدال رنگارنگ  با اقتدار به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یافت.
 شهرام کمال‌زاده افزود: این دوره از مسابقات با حضور ۱۰۸ شناگر در قالب ۱۸ تیم در رده‌های سنی 8تا10سال  به میزبانی کرمان برگزار شد.
وی با اشاره به درخشش نفرات اعزامی فارس در این رقابت‌ها  افزود: در این دوره از مسابقات محمد مهدی غلامی شناگر با آتیه استان فارس با کسب ۱۲ نشان طلا به عنوان قهرمان قهرمانان کشور انتخاب شد.
رئیس هیئت شنا شیرجه و واترپلو فارس با اشاره  به عملکرد شناگران استان در این رقابت‌ها افزود: در این دوره از مسابقات محمد مهدی غلامی 12مدال طلا، پارسا شهشهانی ۶ نشان طلا و سه نقره، محمدمهدی اصلانی ۵ نشان طلا و یک برنز، مازیار حسینی ۴ نشان طلا و سه نقره، متین نوشاد دو مدال طلا و یک برنز و امیرعباس پایگانه نیز موفق به کسب دو نشان طلا شد.
کمال‌زاده تصریح کرد: اعضای تیم  فارس در این رقابت‌ها را محمد مهدی غلامی، پارسا شهشهانی، محمدمهدی حسنی، مازیار حسینی، متین نوشاد، امیر عباس پایگانه، محمدعلی انبار، امیرحسین علی‌نژاد، کیاشا قامتی، محمدحسین زارعی و متین جاوید با سرمربیگری امیر‌محمد شجاعی و با کمک مربیان آرین  علیایی، محسن کمال‌زاده و امیررضا علیپور تشکیل می‌دادند.
وی  با بیان اینکه  این رقابت‌ها در رده‌های سنی پایه برگزار شد، گفت: قهرمانی این تیم حاصل کار وتلاش چندساله مربیان در رده‌های پایه است که هم اکنون به نتیجه رسیده و سال‌های آینده نیز نوید بخش معرفی شناگران  نوجوان استان فارس در سطوح کشوری و بین‌المللی است. رئیس هیئت شنا شیرجه و واترپلو فارس افزود: هیئت شنا شیرجه و واترپلو استان فارس در سه سال گذشته با توجه به سرمایه‌گذاری در رده‌های پایه و انجام برنامه‌های استعدادیابی و آموزش در این رده ها بستر مناسبی را برای تربیت شناگران در رده‌های سنی بالاتر فراهم کرده است.
وی با بیان اینکه پیش از این نیز تیم واترپلو دختران نیز در رده سنی 11تا14سال برای نخستین بارعنوان قهرمانی کشور راکسب کرده بود، گفت: یکی از مهم‌ترین راهبردهای هیئت شنا شیرجه و واترپلو فارس، استفاده از قهرمانان سابق ملی  استان در بخش مربیگری است که در این زمینه توانسته‌اند تجربیات خود را به شناگران رده‌های سنی پایه منتقل کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی