[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

یکی از رتبه‌های بالای جدول را کسب می‌کنیم، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: لیگ برتر فوتسال بانوان جمعه هفته قبل شروع شد و پس فردا (جمعه) هفته دوم خود را سپری خواهد کرد. تیم فوتسال پارس‌آرا، یکی از دو نماینده شیراز در این رقابت‌ها شروع خوبی داشت و توانست با پیروزی در یک بازی نزدیک، اولین سه امتیاز فصل را در شیراز نگه دارد. 
نگین مسجدی یکی از نفرات مؤثر پارس‌آرا در این مسابقه بود. گفت‌وگوی ما با این بازیکن کرجی را در ادامه می‌خوانید.
بازی با ستارگان ورامین چطور بود؟
بازی خوب و سختی بود. کلاً کیفیت بازی‌ها و سطح تیم‌ها بالا رفته. یعنی تیم‌ها نسبت به فصل‌های گذشته از لحاظ کیفی به هم نزدیک‌تر شده‌اند و نمی‌شود بازی‌ها را پیش‌بینی کرد. در این مسابقه هم ما در حالی که دو صفر جلو بودیم، سه دو عقب افتادیم؛ اما بعد دوباره توانستیم به بازی برگردیم و بازی را ببریم. البته می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم؛ اما در مجموع نسبت به اینکه هفته اول رقابت‌ها بود، شروع بدی نبود.
از عملکرد خودت چقدر راضی هستی؟
من سعی کردم در خدمت تیم باشم. اوایل بازی یک مقدار به خاطر استرس یا شناخت کمی ‌که از حریف داشتیم کمی ‌به مشکل خوردیم؛ اما در ادامه سعی کردیم با بازی تیمی ‌به نتیجه برسیم.
در نهایت با یک گل شانسی بازی را بردید.
بله (خنده). البته نمی‌شود گفت کاملاً شانسی بود؛ چون در فوتسال چنین گل‌هایی زده می‌شود. به‌هرحال خدا را شکر که بردیم و امیدوارم در بازی‌های بعد نتایج بهتری بگیریم.
متولد چه سالی هستی و در کجا؟
 1369 در کرج.
چه شد به سمت فوتسال آمدی؟
از کودکی در کوچه و خیابان پا به توپ بودم. آن زمان هنوز فوتسال رایج نشده بود؛ اما خانواده‌ام خیلی حمایتم کردند و پدرم خیلی تلاش کرد تا باشگاهی را پیدا کند که بتوانم از آسیب‌های کوچه و خیابان دور شوم. از 9 سالگی فوتسال را در کرج کردم. یعنی 18-17 سال است که دارم بازی می‌کنم و حتی به تیم ملی هم دعوت شده‌ام. فوتسال ورزشی است که باید به آن عشق داشته باشی و اگر انگیزه کافی نباشد، نمی‌توانی در آن موفق باشی. من از بچگی عشق به فوتسال داشتم.
و چه شد سر از شیراز درآوردی؟
من دورادور پیگیر این تیم بودم و می‌دانستم تیم منسجم و خوبی است که آدم‌های بااخلاقی هم هدایتش را به عهده دارند. من از کیفیت فنی و اخلاقی خانم برزگر، خانم روزبهان و آقای زارع مطلع بودم و حالا هم خوشحالم که افتخار خدمت به این تیم در شهر شیراز را دارم.
شیراز چطور شهری است؟
شهری بسیار دوست‌داشتنی با مردمان خیلی خوب و مهمان‌نواز. به نظر من شیراز یک جای عالی برای زندگی است. من تاکنون تجربه حضور طولانی‌مدت در این شهر را نداشته؛ اما حالا که هستم خیلی راضی‌ام. 
از وضعیت خوابگاه و امکانات بگو.
خیلی خوب. خدا را شکر باشگاه ما را در شرایط بسیار عالی قرار داده و از همه چیز راضی هستیم.
دوری از خانواده آزاردهنده نیست؟
مسلماً دوری از خانواده سخت است؛ اما خدا را شکر با بچه‌هایی هستیم که خودشان یک خانواده محسوب می‌شوند. همین باعث شده شرایط راحت‌تر شود. این یکدلی که بین بچه‌ها وجود دارد خیلی خوب است.
به نظر خودت حرفه‌ای زندگی می‌کنی؟
ببینید، وقتی به یک باشگاه متعهد می‌شوید، باید حرفه‌ای زندگی کنید. یعنی همه جوانب را در نظر بگیرید و جوری عمل کنید که بتوانید جواب اعتماد باشگاه را بدهید. اگر کم‌کاری کنید نمی‌توانید دینتان به باشگاه را ادا کنید و فکر می‌کنم کل اعضای تیم ما از این نظر خیلی خوب هستند.
چه تفریحاتی دارید؟
ما کلاً همه عشق و زندگی‌مان فوتسال است. فکر می‌کنم همین جایگزین خیلی خوبی برای همه موارد باشد.
فضای مجازی؟
زیاد خودم را درگیرش نمی‌کنم و علاقه چندانی به فضای مجازی ندارم. سعی می‌کنم تمرکزم روی تمرین و مسابقه باشد.
الگوی خاصی در ورزش داری؟
نه. الگوی خاصی ندارم و سعی می‌کنم بهترینِ خودم باشم. بازیکن‌های خوب را رصد می‌کنم و از آنها یاد می‌گیرم، اما یک شخص خاص را نه.
امسال در لیگ چندم می‌شوید؟
اصلاً نمی‌شود پیش‌بینی کرد. همه بازی‌ها سخت است و غیرقابل پیش‌بینی. حتی راحت‌ترین حریف ممکن است سرسخت‌ترین آنها از آب دربیاید. اما فکر می‌کنم بتوانیم جایگاه خوبی کسب کنیم، یعنی یکی از رتبه‌های بالای جدول.
حرف پایانی.
می‌خواهم از خانواده‌ام که این دوری من را تحمل می‌کنند، تشکر کنم. همین‌طور از آقای زارع، خانم برزگر، خانم روزبهان و آقای عابدپور و بقیه اعضای باشگاه که چون هنوز اسامی ‌همه آنها را نمی‌دانم نمی‌توانم اسم تک‌تکشان را ببرم تشکر می‌کنم که توانسته‌اند یک تیم منسجم و همدل را تشکیل دهند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی