[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

مقام برتر برترین‌ها به کاروان فارس رسید، روزنامه شیراز نوین

صدا و سیمای مرکز فارس مقام برتر برترین‌های جشنواره  تولیدات صدا و سیمای مراکز کشور را کسب کرد.
کاروان صدا و سیمای مرکز فارس با کسب تندیس برتر برترین‌های بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما، بجنورد را به مقصد شیراز ترک کرد. به گزارش روابط عمومی ‌صدا و سیمای فارس، معاون امور استان‌های صدا و سیما در مراسم افتتاحیه بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز صدا و سیما از کسب جایزه بین المللی آسیا ویژن توسط مرکز فارس به نمایندگی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ‌ایران خبر داد. جشنواره بیست و دوم مراکز پس از رقابت فشرده دو روزه با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان داد.
صدا و سیمای فارس که مقام برتری سال گذشته این هماورد رسانه ای را که در شهرکرد برگزار شد در کارنامه خود داشت، امسال نیز با اقتدار از مقام خود دفاع کرد و بار دیگر مقام برتر برترین‌های خود را حفظ کرد.
جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما امسال با حضور بیش از ۷۰۰ نفر از هنرمندان و برنامه سازان سیما و سینما، تئاتر و رادیو، پژوهشگران و فعالان فضای مجازی و هنرمندان عرصه موسیقی به میزبانی استان خراسان شمالی در بجنورد برگزار شد.
در این جشنواره، دست اندرکاران صدا و سیمای مرکز فارس موفق به کسب پنج تندیس در بخش‌های خبر برتر، صدای برتر، بهترین گزارش خبری و بهترین برنامه جوان سیما و تقدیر تندیس در فضای مجازی، برنامه فارسی‌شو سیما و برنامه جوان جوونم و در نهایت مرکز برتر در بین مراکز سی و سه‌گانه صدا و سیما شد.
در بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما، خبر مرکز فارس موفق به دریافت رتبه برتر خبر، ۵ جایزه برتر و ۴ جایزه رتبه دوم شد. 
رادیو فارس نیز با دریافت هدهد زرین و ۶ جایزه برتر توانمندی خود را به نمایش گذاشت. تلویزیون فارس نیز رتبه برتر سیمای مراکز، ۴ جایزه برتر و ۲۰ جایزه رتبه دوم را کسب کرد.
پژوهشگران مرکز فارس ۲ جایزه ارزشمند را نصیب خود کردند.
فضای مجازی این مرکز نیز در ادامه افتخارآفرینی‌های خود، ۳ جایزه برتر و ۲ جایزه رتبه دوم را در این جشنواره به دست آوردند و بخش موسیقی مرکز فارس موفق شد ۲ جایزه برتر از این همایش هنری و رسانه ای به خود اختصاص دهد.
بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانی صدا و سیما با شعار «شبکه‌های استانی، توسعه پایدار؛ رونق تولید» از ۲۵ مرداد به میزبانی استان خراسان شمالی آغاز شد و شامگاه یکشنبه ۲۷ مرداد به کار خود پایان داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی