[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۸
  • دوره جدید

راه‌حل مؤثر رفع مشکلات مدیریت جهادی است، روزنامه شیراز نوین

سردار نجات گفت: امروز در جامعه به اقدام جهادی نیاز داریم که نمونه این روحیه جهادی را در امدادرسانی بسیجیان به سیل‌زدگان مشاهده کردیم.
به گزارش تنویر، آئین معرفی و تجلیل از برگزیدگان جشنواره مالک‌اشتر سپاه فجر استان فارس با حضور سرتیپ پاسدار حسین نجات معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌و سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس برگزار شد.
سردار حسین نجات در این مراسم با تشریح اهمیت مسئله غدیر و ابلاغ آن توسط پیامبر (ص) و اشاره به وضعیت امروز کشورهای اسلامی، گفت: موضوع مهم ابلاغ ولایت امیرالمؤمنین علی (علیه السلام) معرفی خط «اسلام ولایت» است که با سایر خطوط و تعاریف موجود از اسلام متفاوت است. معاون فرهنگی سپاه با بیان اینکه عناصر متعددی نظیر تجهیزات، آموزش و فن‌آوری در پیشرفت و موفقیت نیروهای مسلح تاثیرگذار هستند، گفت: مهم‌ترین و تاثیرگذارترین عنصر موفقیت و پیشرفت نیروهای مسلح عنصر نیروی انسانی است. وی با بیان اینکه اقتدار نیروی انسانی سپاه را در وقایع اخیر مشاهده کردیم، گفت: معنویت، اتکا و توکل به خدا عوامل تعیین کننده در نیروی انسانی است که همین‌ها در دل پاسداران جوان قدرت ایجاد کرده است. سردار نجات با بیان اینکه عواملی که باعث شده سپاه روی پای خود بایستد و انقلابی بماند معنویت دینی، برنامه‌ریزی هدفمند و کارِ متکی به خداست، گفت: همواره باید توسعه و ترویج معرفت و رفتار دینی را در نیروهای مسلح کشور مدنظر قرار بدهیم. وی با بیان اینکه راه حل مؤثر تمام مشکلات کشور «مدیریت جهادی، اتکای به خدا و نترسیدن از دشمن» است، گفت: امروز در جامعه به اقدام جهادی نیاز داریم که نمونه این روحیه جهادی را در امدادرسانی بسیجیان به سیل‌زدگان مشاهده کردیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی