[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر: جشنواره مالک‌اشتر نماد تکریم نیروی انسانی است، روزنامه شیراز نوین

سردار غیاثی گفت: یکی از اهداف اصلی جشنواره مالک‌اشتر تجلیل از مدیران شایسته‌ای است که در حیطه مسئولیت خود بر اساس تحلیل دقیق آرایش متناسب اتخاذ کرده و در اقدام و عمل میدانی به صورت موفق ظاهر می‌شوند.
به گزارش تنویر، آئین معرفی و تجلیل از برگزیدگان جشنواره مالک‌اشتر سپاه فجر استان فارس با حضور سرتیپ پاسدار حسین نجات معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ‌و سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس برگزار شد.
سردار سید هاشم غیاثی در این مراسم با بیان اینکه غدیر یک جریان در طول تاریخ است، گفت: اگر جامعه ای اعمال و رفتارش را بر مبنای غدیر منطبق کند قطعاً رشد و تعالی برای آن جامعه در پِی خواهد داشت.
وی با بیان اینکه جشنواره مالک‌اشتر نماد تکریم نیروی انسانی در مجموعه نیروهای مسلح کشور است، گفت: این جشنواره در چهار سطح از پایین‌ترین رده‌ها تا ستاد کل نیروهای مسلح برگزار می‌شود و یکی از اهداف اصلی آن تجلیل از مدیران شایسته‌ای است که در حیطه مسئولیت خود بر اساس تحلیل دقیق آرایش متناسب اتخاذ کرده و در اقدام و عمل میدانی بصورت موفق ظاهر می‌شوند.
فرمانده ارشد سپاه در استان فارس با بیان اینکه برنامه‌ریزی هدفمند برای کادرسازی و توانمند سازی نیروی انسانی از دیگر نتایج برگزاری جشنواره مالک‌اشتر است، گفت: شناسایی و تجلیل از مدیران برتر سپاه و بسیج در فارس به دلیل وسعت بسیار زیاد و تعدد رده‌ها در این استان یک فرآیند دشوار بوده که با زحمات و دقت بسیار زیاد دست‌اندرکاران این جشنواره محقق شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی