[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

صنایع زودبازده موتورمحرکه اقتصاد مقاومتی هستند، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی فارس:
صنایع زودبازده موتورمحرکه
اقتصاد مقاومتی هستند

موسوی: صنعت مبلمان ایران قادر به رقابت جهانی و ارزآوری است

بیست و هفتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی و سیزدهمین نمایشگاه مبلمان اداری به همراه نهمین نمایشگاه خانه مدرن با حضور جمعی از برترین تولیدکنندگان و فعالان حوزه مبلمان و دکوراسیون در محل دائمی‌نمایشگاه‌‌های‌ بین‌المللی فارس شروع به کار کرد وتا دوم شهریور ماه ادامه دارد. 
مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی فارس از برگزاری این نمایشگاه‌ها در ۵ سالن بهار، سرو، نرگس، ملاصدرا و حافظ و فضای باز نمایشگاهی خبر داد و گفت: ۱۹۰ مشارکت کننده در قالب ۶۰۰ غرفه از سراسر نقاط کشور در فضایی بالغ بر ۲۰ هزار مترمربع به ارائه آخرین و جدیدترین محصولات و خدمات خود می‌پردازند.
سیدمحمود موسوی مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌‌های‌ بین‌المللی فارس گفت: صنعت مبلمان در ایران به دلیل درصد بالای ایجاد اشتغال و به کارگیری نیروی کار و همچنین ارزش افزوده قابل توجه از اهمیت بسیار بیشتری نسبت به دیگر صنایع چوبی برخوردار است و در راستای کمک به رونق تولید و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اگر به این صنعت زودبازده توجه ویژه شود علاوه بر اینکه تولیدات داخلی این صنعت قابلیت رقابت در بازارهای بین‌المللی و تحقق توسعه صادرات غیرنفتی را دارد می‌تواند منجر به توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور نیز گردد.
موسوی با اعلام اینکه مشارکت کنندگانی از استان‌های فارس، تهران، خراسان رضوی، یزد، هرمزگان، اصفهان و قم در این نمایشگاه حضور دارند گفت: ۴۲ درصد از غرفه داران بیست و هفتمین نمایشگاه مبلمان فارس را تولیدکنندگان و فعالان عرصه مبلمان و دکوراسیون استان فارس تشکیل داده‌اند.
وی همچنین افزود این نمایشگاه با حمایت و نظارت مستقیم اتحادیه صنف درودگران و مبل‌سازان شیراز برگزار می‌گردد و بازدیدکنندگان جهت خرید از این نمایشگاه هنگام انعقاد قرارداد فقط ۲۰ درصد مبلغ را پرداخت کرده و مابقی هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش خود به صورت صحیح و سالم پرداخت می‌نمایند.
تمامی‌علاقه‌مندان و عموم مردم می‌توانند جهت بازدید از جدیدترین محصولات ارائه شده در حوزه مبلمان و دکوراسیون تا روز شنبه مورخ ۲ شهریور  1398 همه روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ به محل دائمی‌نمایشگاه‌‌های‌  بین‌المللی استان فارس مراجعه نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی