[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۸
  • دوره جدید

ضرورت افشای مفاسد کلان و برخورد با متخلفان، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ‌بر ضرورت افشای مفاسد کلان و برخورد با متخلفان تأکید کرد و گفت که برخوردهای اخیر قوه قضاییه با مفاسد، نتایج مثبتی داشته است. سید حسن حسینی شاهرودی در گفت‌گو با ایسنا اظهار کرد:‌ همه مردم و مسئولان قائل به این هستند که ما فساد درون سیستمی ‌در حوزه اقتصاد؛ هم از نوع دولتی و هم از نوع غیردولتی داریم. وقتی هم فسادی افشا و با آن برخورد می‌شود و مردم هم نتیجه را می‌بینند، آرامش پیدا می‌کنند که بناست قاطعیتی در کار باشد و با فساد برخورد جدی شود.
این نماینده مجلس برخورد قوه قضاییه با مفاسد را مثبت ارزیابی کرد و یادآور شد: رویکرد جدید قوه قضاییه هم این است که هم افشای فساد می‌کند و هم مقابله با فساد و این برای مردم آرامش‌بخش است که دستگاه قضایی تکانی به خود داده است. وی با تأکید بر ضرورت افشای مفاسد کلان و برخورد با متخلفان گفت: اگر مشکل امنیتی وجود ندارد خوب است که این محاکمه‌ها علنی باشد. ما در چند ماه اخیر هم شاهد برخورد قوه قضاییه با مفاسد کلان بودیم که نتایج مثبتی داشته است.
نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی ‌خاطرنشان کرد: شرع مقدس اجازه افشای مفاسد اخلاقی که جنبه شخصی دارند را نمی‌دهد، مگر اینکه این مفاسد سازماندهی شده باشد و جنبه عمومی‌ داشته یا فراگیر شده باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی