[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۰۳
  • دوره جدید

بهره‌برداری از پروژه‌های راه و مسکن و بازآفرینی در هفته دولت، روزنامه شیراز نوین


رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شیراز از افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های راه و مسکن و بازآفرینی به مناسبت هفته دولت در سطح شهرستان شیراز خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان فارس، مهندس مهدی عبدالهی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شیراز گفت: در هفته دولت امسال شاهد افتتاح 270هزار واحد مسکن خودمالک پروژه ارگ مسکن در شهرستان شیراز هستیم.
وی افزود: مساحت زیربنای کل این پروژه 37561 متر مربع است که در شش بلوک یازده طبقه احداث گردیده است و از تسهیلات مسکن خودمالک جهت ساخت پروژه تأمین اعتبار گردیده است. 
رئیس راه و شهرسازی شهرستان شیراز تصریح کرد: 15 کیلومتر راه روستایی در سطح راه‌های روستایی شهرستان شیراز با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال افتتاح خواهد شد. مهندس عبدالهی اظهار داشت: خانه محله گود شیری با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد ریال از سری پروژه‌های بازآفرینی نیز به مناسبت هفته دولت در سطح شهرستان شیراز به بهره برداری می‌رسد.
وی گفت: درمانگاه و 20هزار متر پیاده رو واقع در مسکن مهر امام رضا(ع) با اعتباری بالغ بر 41 میلیارد ریال که 5525 خانوار از آن بهره‌مند می‌گردند، از دیگر پروژه‌هایی هستند که به مناسبت هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی