[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

برای خانه‌دار شدن مددجویان برنامه‌ریزی کنید، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه در زمینه توانمند‌سازی مددجویان رکن اصلی بعد از اشتغال، تأمین مسکن است، گفت: مسئولان فارس باید برای خانه‌دار شدن مددجویان فاقد مسکن برنامه‌ریزی کنند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، سید مرتضی بختیاری در همایش فروغ ولایت با تأکید بر اینکه با کمک مردم و خیران می‌توان مشکلات محرومان را حل کرد، اظهار داشت: وحدت، هماهنگی و یکپارچگی که امروز در استان فارس مشاهده می‌شود نعمت بزرگی است و با همت جمعی می‌توان قدم‌های اساسی برای رفع محرومیت در این استان برداشت.
وی بیان کرد: با توجه به ظرفیت خیران در این استان کمیته‌ امداد، استانداری، سپاه و غیره باید برای خانه‌دار کردن مددجویان فاقد مسکن برنامه‌ریزی کنند. همان‌طور که امروز در فارس زوج در صف دریافت جهیزیه نداریم، باید تا چند سال آینده جشن بگیریم که در فارس مددجوی فاقد مسکن نداریم.
رئیس کمیته امداد کشور با تأکید بر اینکه معتقدیم خیران استان فارس این کار را می‌توانند انجام دهند، گفت: در رابطه با توانمند‌سازی مددجویان بعد از اشتغال، رکن اصلی تأمین مسکن است.
وی با اشاره به اعزام 600 زائر مشهد اولی، افتتاح 400 واحد مسکونی خیرساز و اهدای 1000 فقره جهیزیه به زوج‌های جوان به ارزش 12 میلیارد تومان، عنوان کرد: ارزش معنوی این 1000 فقره جهیزیه خیلی زیاد است؛ زیرا کمک فراوانی به آغاز زندگی مشترک دو جوان کرده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی