[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۲
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی ‌فارس: پایه و اساس انقلاب دین‌باوری است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی ‌استان گفت: پایه و اساس انقلاب اسلامی‌ ایران، دین و دین باوری است و دشمنان این مرز و بوم اعتقادات ما را نشانه گرفته اند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار رهام بخش حبیبی در همایش مسئولان هیئات مذهبی شیراز، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ‌ایران پدیده ای نو ظهور در جهان بود و دشمنان همه تلاش خود را برای از بین بردن این انقلاب به کار بسته اند.
وی افزود: دشمنان از روش‌های مختلف وارد می‌شوند تا دوستی با اهل بیت(ع) را از ما بگیرند و ما باید در این زمینه بسیار هوشیار عمل کنیم.
فرمانده انتظامی ‌استان فارس گفت: کسانی که عشق امام حسین(ع) را در سینه دارند، باید با فکر، حرکت و رفتار خود در هیئت‌های مذهبی باعث شوند تا فلسفه قیام عاشورا را به خوبی انتقال دهند.
سردار حبیبی تصریح کرد: پلیس به عنوان یک خدمتگزار، در خدمت هیئت‌های عزاداری است و انتظار می‌رود که مسئولان این هیئت‌ها نیز نهایت همکاری و تعامل لازم را با مأموران نیروی انتظامی ‌به جهت برقراری نظم و امنیت داشته باشند. وی تأکید کرد: نیروی انتظامی استان فارس با کمال افتخار در راستای تأمین نظم و امنیت و خدمتگزاری به مردم قدرشناس و ولایی با مشارکت و همراهی عزاداران عزیز انجام وظیفه خواهد كرد.
فرمانده انتظامی ‌استان فارس گفت: کارکنان نیروی انتظامی امروز سربازان ولایت، انقلاب و خادمان هیئت‌های مذهبی هستند و افتخار می كنند كه در كنار آنها به عزاداری برای امام حسین(ع) و شهدای كربلا می پردازند.
شایان ذکر است در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی‌ کشور، جمعی از مسئولان استان، تعدادی از معاونان و رؤسای پلیس‌های تخصصی و رؤسای کلانتری‌های شهر شیراز نیز حضور داشتند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی