[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۵
  • دوره جدید

دستاوردهای دولت در جشنواره خدمت معرفی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

هم‌زمان با هفته دولت، دستاوردها و عملکرد دولت تدبیر و امید و دستگاه‌های اجرایی در استان فارس در نمایشگاه جشنواره خدمت معرفی می‌شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دبیر اجرایی برگزاری نمایشگاه جشنواره خدمت در فارس گفت: برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات لازم جهت برگزاری مطلوب برنامه‌های هفته دولت امسال در این استان (دوم تا هشتم شهریور) انجام شده و در گام نخست با حضور مدیران ارشد استانی شاهد آغاز به کار نمایشگاه جشنواره خدمت خواهیم بود.
رحیم آزادی افزود: در این نمایشگاه که از دوم تا ششم شهریورماه جاری و از ساعت ۱۷ تا ۲۳ در ضلع جنوبی بوستان آزادی شیراز برپا خواهد بود، دستگاه‌های اجرایی به معرفی اقدامات، عملکرد و دستاوردهای خود خواهند پرداخت.
وی اظهار داشت: در این نمایشگاه، با توجه به پیش‌بینی میز خدمت، مدیران دستگاه‌های اجرایی با حضور مستمر این مکان پاسخگوی مطالبات و مشکلات شهروندان و مراجعان نیز خواهند بود.
او ادامه داد: در کنار نمایشگاه جشنواره خدمت، برنامه‌های هنری و سرگرمی ‌نیز در نظر گرفته شده و علاوه بر آن، مسئولان از طریق برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی به شکل مستقیم و زنده دستاوردهای دستگاه‌های اجرایی را بیان خواهند کرد.
وی، ضمن دعوت از عموم مردم برای بازدید از این نمایشگاه افزود: در پایان نمایشگاه از دستگاه‌هایی برتر که حضور پررنگ‌تر و پربارتری در نمایشگاه داشته باشند تجلیل خواهد شد.
رئیس جمهور و نخست وزیر وقت ایران، محمد علی رجایی و حجت الاسلام محمد جواد باهنر در هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ در حادثه تروریستی دفتر نخست وزیری به شهادت رسیدند، به همین مناسبت دوم تا هشتم شهریور به عنوان هفته دولت نام‌گذاری شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی