[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

آیین تجلیل از قهرمانان نوجوان و جوان تیم راگبی فارس برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و معاون توسعه ورزش استان، آیین تجلیل از قهرمانان و اعضای تیم نوجوان و جوانان تیم راگبی فارس در رقابت‌های کشوری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، عصر روز پنجشنبه 31 مردادماه با حضور حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان، محسن سالاری معاون توسعه امور ورزش استان و بازیکنان و اعضای کادر فنی، از تیم راگبی نوجوانان و جوانان فارس در سالن اجتماعات اداره کل تجلیل شد. تیم راگبی فارس با حضور در رقابت‌های استعداد‌های برتر در بین 20 استان کشور موفق به کسب مقام قهرمانی شده است. روح‌الله مستوری از فارس برترین مربی ایران و مربی سازنده ورزش راگبی کشور معرفی شده و معین سرکاری، سرمربی تیم نوجوانان راگبی استان در این تورنمنت به عنوان بهترین مربی رده‌های پایه انتخاب شد. مدیرکل ورزش و جوانان فارس در این مراسم با بیان اینکه آینده‌سازان راگبی فارس می‌توانند نماینده شایسته‌ای برای کشور درمیادین جهانی باشن، افزود: هر کاری که منجر به اهتزاز پرچم کشور در جهان شود، به عنوان مدال محسوب می‌شود و نیاز نیست ورزشکاران فقط در المپیک یا میادین دیگر رقابت نمایند.
دبیر شورای عالی ورزش استان در جمع بازیکنان راگبی با بیان اینکه حاصل ورزش اخلاق‌مداری است، اظهار داشت: کسانی که پله‌های ترقی را تا سکوهای قهرمانی طی می‌کنند، باید احترام به بزرگتر و عدم فراموشی مربیانی که از ابتدا برای این ورزشکار تلاش کرده‌اند را سرلوحه زندگی قرار داده و فضایل اخلاقی را در کنار ورزش داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: خدای بزرگ را ستایش می‌کنیم که در حال حاضر محیط‌های خوبی برای ورزش کردن در استان فراهم است که شرایط قهرمانی را برای هر ورزشکاری مهیا کرده است؛ اما بهترین راه برای کسب درجات بالاتر در ورزش، استعدادیابی در مدارس است که معلمان ورزش می‌توانند نقش اثرگذار و پویایی در کشف مستعدین داشته باشند.
مدیرکل ورزش و جوانان در پایان با تشکر و قدردانی از مربیان و بازیکنان تیم راگبی فارس با بیان اینکه باید جوانان بیشتری را جذب این رشته شاد و مفرح نماییم، اذعان داشت: اگر به طور منظم مسابقات راگبی را در نقاط مختلف شیراز یا در برخی شهرهای استان برگزار کنیم، به طور حتم مردم عزیز فارس استقبال خوبی از این ورزش خواهند داشت و در جذب ورزشکاران بیشتر تأثیرگذار است. باید تلاش کنیم همان‌طور که با زحمت فراوان این رشته ورزشی را در شیراز به مردم معرفی کردیم و مورد پذیرش هواداران آن قرار گرفت، در توسعه راگبی هم برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی