[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۸
  • دوره جدید

استفاده از کارت سوخت میزان سوخت مصرفی در کشور را شفاف می‌کند، روزنامه شیراز نوین

ک عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: در شرایط کنونی استفاده از کارت سوخت می‌تواند کنترلی بر میزان مصرف سوخت داشته باشد؛ اما باید سیستم‌های هوشمند موجود بازسازی شود.
هدایت الله خادمی‌ در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به تأثیر استفاده از کارت سوخت در مدیریت سوخت با بیان اینکه در یک مقطع زمانی استفاده از کارت سوخت و سامانه هوشمند باعث شفاف سازی در مصرف سوخت و در نهایت مدیریت مصرف سوخت شد،‌ اظهار داشت: کارآمدی استفاده از کارت سوخت به موقعیت زمانی بازمی‌گردد و برای همه موقعیت‌ها نمی‌توان یک نسخه پیچید.
این عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه تصریح کرد: در شرایط کنونی استفاده از کارت سوخت می‌تواند کنترلی بر میزان مصرف سوخت داشته باشد؛ اما باید سیستم‌های هوشمند موجود بازسازی شود، چراکه ظرف این مدت از آنجایی که این احتمال وجود داشت که دیگر از کارت سوخت استفاده نشود، آن‌طور که باید به زیرساخت‌ها و سیستم‌های هوشمند آن توجه نشده است.
خادمی ‌در ادامه تأکید کرد: تا زمانی که همه مردم کارت سوخت دریافت کنند این امکان وجود دارد تا مردم با استفاده از کارت‌های موجود در جایگاه سوخت‌گیری کنند. اکنون مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی