[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۸
  • دوره جدید

اطفای آتش‌سوزی دو خودرو توسط آتش‌نشانان چهار ایستگاه ، روزنامه شیراز نوین

اطفای دو خودروی سواری با حضور به موقع تیم امداد و نجات از چهار ایستگاه آتش نشانی انجام شد.
به گزارش پایگاه خبری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز، در پی تماس شهروندی با سامانه 125 و اطلاع رسانی حادثه حریق خودروی 206 در کمربندی اکبرآباد، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی شیراز بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه 15 را ساعت 4:28 دقیقه به کمربندی اکبرآباد اعزام کرد. 
به گفته عدلو، سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز نیروهای عملیاتی به‌سرعت با قطع جریان برق خودرو و نصب علائم هشدار‌دهنده، محل حادثه را ایمن‌سازی کردند و حریق را به سرعت توسط چند رشته آب دهی مهار کردند. در نهایت، عملیات پس از انتقال خودرو به حاشیه امن جاده و ارائه نکات ایمنی به راننده به پایان رسید.
همچنین در عملیات دیگری که در ساعت 18:52 دقیقه در پارکینگ یک مجتمع تجاری به وقوع پیوست، خودرو سواری سمند در حالت پارک به علت نامعلوم طعمه حریق شد. عدلو در این باره عنوان کرد: بر اساس گزارش این حادثه این حریق تا حدودی توسط نگهبانان این مجتمع مهار شده بود. با رسیدن تیم اطفای حریق از سه ایستگاه 2،12 و 11 به محل حادثه بلافاصه ایمنی‌های لازم صورت گرفته و قبل از رسیدن شعله‌های آتش به خودروهای پارک شده حریق به طور کامل اطفا گردید. تیم اطفای حریق در پایان این عملیات تخلیه کامل دود را انجام داده و از ایمنی محل اطمینان کامل حاصل کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی