[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

برپایی میز خدمت در منطقه محروم روستایی ، روزنامه شیراز نوین

در راستای حل مشکلات روستاییان در زمینه‌های مختلف، میز خدمت مدیران ادارات شهرستان داراب در منطقه محروم کوهستان بخش رستاق (بکر؛ خیرآباد) برگزار شد. مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب نیز در این میز خدمت به برخی از مشکلات توسعه روستایی منطقه پاسخگویی داشت.
به گزارش روابط عمومی‌ بنیاد مسکن استان فارس، علی مظفری فرماندار داراب در حاشیه برگزاری این میز خدمت که با حضور امام  جمعه، رئیس دادگستریی و سایر مدیران ادارات شهرستان داراب برگزار شد، بر لزوم رسیدگی مستقیم مسئولان و ارتباط بی‌واسطه با مردم تأکید کرد.
فرماندار داراب با بیان اینکه برپایی میز خدمت در نماز جمعه موجب ارتباط مستقیم مردم و مسئولان و تسریع در رسیدگی به مسائل مردم می‌شود، افزود: ارتباط بی‌واسطه با مردم از آرمان‌های اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ‌است که باید بیش از پیش در بین مدیران و مسئولان دستگاه‌ها ترویج شود.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب نیز با ارائه گزارشی از اقدامات عمرانی و توسعه روستایی در این شهرستان اظهار داشت: بنیاد مسکن به عنوان یک دستگاه جهادی فاصله ای بین خود و مردم نمی‌بیند. در بین مردم بودن و برای مردم کار بی منت انجام دادن از افتخارات بیناد مسکن است.
مهندس محمد‌هادی میزان اضافه کرد: مدیران و کارشناسان و افراد متخصص و خبره در میز خدمت دعوت شده اند تا مسائلی که می‌تواند در نظام اداری تسهیلات لازم را ایجاد کند، تبیین کنند.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب با تأکید بر اینکه راه اندازی میز خدمت باید سبب تسهیل امور مراجعه کنندگان و کاستن از مشکلات مردم شود، گفت: اگر راه اندازی میز خدمت در ادارات و دستگاه‌ها باعث پیچیده‌تر شدن امور شود، بدون تردید هدف اصلی در تسهیل امور مردم به نتیجه نخواهد رسید.
مهندس میزان با ارائه گزارشی از فعالیت‌های عمران روستایی و شهری دراین شهرستان ابراز داشت: مقاوم سازی بیش از 12هزار و 700واحد مسکونی با اعتباری بالغ بر 165میلیارد و 647میلیون تومان از محل تسهیلات طرح ویژه و حوادث در این شهرستان به سرانجام رسید.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب پرداخت 833 فقره تسهیلات بلاعوض به متقاضیانی که تسهیلات مقاوم سازی و حوادث دریافت کرده‌اند را از دیگر اقدامات این بنیاد دانست و گفت: این تسهیلات در اختیار مددجویان تحت پوشش بهزیستی، کمیته امداد و اقشار کم‌درآمد با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 870میلیون تومان قرار گرفته است. در پایان، امام جمعه داراب و فرماندار این شهرستان و مدیران از میز خدمت بنیاد مسکن در منطقه محروم کوهستان بخش رستاق بازدید کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی