[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۷
  • دوره جدید

افتتاح ۱۷۲ پروژه برق‌رسانی درهفته دولت، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: هفته دولت امسال 172 پروژه برق‌رسانی با اعتباری بالغ بر420 میلیاردریال به بهره‌برداری می‌رسد. احمدرضا خسروی گفت: این شرکت هر ساله پروژه‌هایی را طی هفته دولت با حضور مسئولان درراستای خدمات‌رسانی بهتر به مردم به بهره‌‌برداری می‌رساند که در سال جاری نیز به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت، 172 پروژه با اعتباری بالغ بر420 میلیارد ریال در استان فارس افتتاح می‌شود.
این مقام مسئول، این طرح‌ها را شامل برق‌رسانی به 5322 متقاضی برق شهری و روستایی و 38 پروژه روشنایی معابر اعلام کردو بیان داشت: برای اجرای این طرح‌ها بیش از 8 کیلومتر شبکه فشار متوسط، 166 کیلومتر شبکه فشار ضعیف احداث و 185دستگاه ترانسفورماتور نصب شده است.
خسروی یادآور شد: همچنین به منظور افزایش قابلیت اطمینان شبکه و رفع افت ولتاژدر برخی مناطق، باصرف اعتباری بالغ بر 280میلیارد ریال، 25 کیلومتر شبکه فشار متوسط، 17 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و تعداد260 دستگاه پست هوایی احداث شده است. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود به پروژه‌‌های‌  برق‌رسانی به روستاهای بدون برق نیز اشاره کرد و گفت: 13 پروژه برق‌رسانی به روستاهای بدون برق استان با سرمایه‌گذاری 105میلیارد ریال هم‌زمان با هفته دولت سال‌جاری افتتاح می‌شوند که با بهره ‌برداری از این پروژه‌ها 129 خانوار ساکن در این روستاها از نعمت انرژی برق برخوردار می‌گردند.
وی افزود: برای برق‌رسانی به روستاهای یاد‌شده 29 کیلومتر شبکه فشار متوسط وحدود 6کیلومتر شبکه فشار ضعیف احداث و 17دستگاه ترانسفورماتورنصب شده است. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس درخاتمه اظهارداشت: هرگونه موفقیت ما در تأمین برق پایدار و مطمئن و مدیریت عرضه و تقاضا، مستلزم همکاری و مساعدت مردم شریف استان است که امیدواریم این همکاری بهتر از قبل همچنان تداوم داشته‌باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی