[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

این هواداران نقطه قوت ما هستند، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: قشقایی پس از کسب 4 امتیاز از دو بازی ابتدایی، روز سه‌شنبه در شیراز میزبان مس رفسنجان است؛ تیمی ‌که در هر دو بازی رفت و برگشت فصل گذشته موفق به شکست قشقایی شد، درست مثل مس کرمان! اما مس کرمان در این فصل در همان روز نخست از قشقایی ورژن عنایتی شکست خورد. حالا عنایتی در جستجوی کسب پیروزی دیگر مقابل دیگر مس استان کرمان است و اگر چنین اتفاقی بیفتد، هواداران قشقایی شاهد انتقام‌گیری تیمشان از هر دو تیم مس در همان دو بازی نخست خانگی خواهند بود. اما عنایتی در این باره می‌گوید: «ما به گذشته هیچ کاری نداریم و تمام تمرکزمان روی زمان حال است. تمام تفکرمان این است که بازی‌های خانگی‌مان را ببریم و در خارج از خانه هم نتایج مطلوبی کسب کنیم.»
با رضا عنایتی، یکی از بهترین بازیکنان تمام ادوار تاریخ لیگ ایران و سرمربی قشقایی گفت‌وگوی کوتاهی کرده‌ایم.
اوضاع و احوال تیم چطور است؟
اوضاع بد نیست الحمدالله. فقط مصدومیت دو بازیکن مقداری باعث نگرانی ما شده؛ اما بقیه بچه‌ها شاداب هستند و دارند تمرین می‌کنند برای بازی سخت سه‌شنبه. البته ما در بازی با خوشه طلایی هم سه بازیکنمان را نداشتیم؛ اما این دلیل نمی‌شود که بخواهیم بد بازی کنیم یا بد نتیجه بگیریم. در آن بازی واقعاً در حد انتظار ظاهر نشدیم و فکر می‌کنم بچه‌ها درس‌های زیادی از آن بازی گرفتند. امیدوارم با جدیت بیشتری مقابل مس ظاهر شویم و با کمک هواداران شکستشان بدهیم. 
هواداران فوق‌العاده‌ای دارید.
بله. حتی در قم ما را تنها نگذاشتند. آنها مطمئناً بی‌نظیر هستند و این یک نقطه قوت برای ماست. امیدواریم بتوانیم تلاشی درخور آنها داشته باشیم.
از بازی قبلی در قم راضی نیستید. موقعیت‌های خطرناک کدام تیم در این بازی بیشتر بود؟
ما موقعیت‌های خطرناک بیشتری ایجاد کردیم؛ اما باید بگویم متأسفانه در روز خوبمان نبودیم. انتظار من از بچه‌ها به حق بالاست، چون از شرایط فنی بازیکنان آگاهم. ما نتوانستیم از این آمادگی فنی استفاده کنیم و امیدوارم بتوانیم این دو امتیاز از دست رفته را جای دیگری جبران کنیم.
با چمن حافظیه مشکلی دارید؟
نه چندان. خب چمن که آن کیفیت صددرصدی را ندارد؛ اما در مجموع راضی هستیم. بچه‌ها هم راضی هستند. بالاخره از این بهتر که نداریم در شیراز. 
اما فجر ترجیح داد بازی‌ها را به ورزشگاه شهید دستغیب انتقال دهد.
ما چمن طبیعی را بیشتر از چمن مصنوعی دوست داریم.
شما بارها و بارها در زمانی که فوتبال بازی می‌کردید به شیراز آمدید. حالا که به عنوان سرمربی ساکن شیراز هستید، تصورتان از این شهر چه تغییری کرده؟
من همیشه تصور مثبتی از شیراز داشته‌ام. بارها گفته‌ام از زمان خدمتم که یک سال و نیم را در شیراز سپری کردم، حس خوب و مثبتی به این شهر و استان دارم و این حس تا همین الان هم ادامه پیدا کرده و بلکه بیشتر هم شده. ارتباطی که دارم با هواداران و مردم در کوچه و خیابان می‌گیرم همیشه مثبت بوده و این برای من خیلی ارزشمند است.
حرف پایانی.
امیدوارم روز سه‌شنبه یک بازی خیلی خوب و جوانمردانه از هر دو تیم ببینیم. ما مطمئناً آنالیز و بررسی کاملی از حریف خواهیم داشت و امیدواریم که در شرایط خوبی وارد مسابقه شویم و با کمک هواداران بامعرفتمان نتیجه خوبی هم بگیریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی