[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

بهره‌برداری از طرح‌های مختلف در شهرستان فسا هم زمان با هفته دولت، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، عبدالرضا قاسم‌پور هم‌زمان با دومین روز از هفته دولت در شهرستان فسا حضور یافت.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس در سفر یک‌ روزه خود از روند اجرایی پروژه‌های این شهرستان  بازدید کرد همچنین طرح‌های تکمیل شده نیز با حضور وی به افتتاح و بهره‌برداری رسید.
پایگاه سلامت فاز ۲ گلستان شهر فسا با اعتباری بالغ بر۵۰۰ میلیون تومان، مرکز اورژانس در همین منطقه با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان و واحد تولیدی قند و نبات و نقل‌های طعم‌دار با اشتغالزایی ۶۳ نفر از جمله طرح‌هایی بود که با حضور قاسم‌پور در شهر فسا افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.
وی همچنین در مراسم افتتاح پست و خط انتقال ۶۶کیلو ولت ششده با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان، مرکز خودروهای اسقاطی بخش ششده و قره‌بلاغ با اشتغالزایی ۳۰ نفر به صورت مستقیم و پروژه ۳ کیلومتر آسفالت محور داراکویه به سمت گردنه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان نیز شرکت کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس در این سفر همچنین از واحد کشتارگاه طیور با ۹۵درصد پیشرفت فیزیکی و ۱۱۰ فرصت شغلی، روند تکمیل واحد فرآوری لبنی نعمتی با ۷۰۰ فرصت شغلی و همچنین روند تکمیل بنای امامزاده اسماعیل (ع) بازدید کرد‌.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی