[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

بازدید سرپرست وزارت میراث‌فرهنگی از جاذبه‌‌های‌ لارستان ، روزنامه شیراز نوین

سرپرست وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، روز گذشته وارد شهرستان لارستان در استان فارس شد.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، علی اصغر مونسان سرپرست وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، صبح دوشنبه 4 شهریور، با استقبال مسئولان استان فارس وارد شهرستان لارستان شد و در بدو ورود به این شهرستان با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد. مونسان همچنین با حضور بر مزار امام جمعه فقید شهرستان لارستان و تعدادی از بزرگان و علمای این شهر، یاد این عالم مجاهد را گرامی ‌داشت.
در مراسم استقبال از دکتر مونسان، جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، سید احمد احمدی‌زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، مصیب امیری مدیر کل میراث فرهنگی فارس و دیگر مسئولان استانی و محلی حضور داشتند. سرپرست وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در این سفر یک روزه، از چند مکان تاریخی بازدید و چند پروژه گردشگری را نیز افتتاح می‌کند. 
بازدید از بازار قیصریه، قلعه اژدها پیکر، باغ نشاط  در شهرستان لارستان، بازدید از بازار تاریخی و غارسنگ‌شکنان  جهرم و افتتاح دو پروژه گردشگری از جمله برنامه‌‌های‌  سرپرست میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی به استان فارس است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی