[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

برنامه‌‌های‌ حمایتی در حوزه صادرات را دنبال می‌کنیم ، روزنامه شیراز نوین

عضو هیئت نمایندگان و رئیس‌کمیسیون کارآفرینی و کسب و کارهای نوین و دانش‌بنیان اتاق بازرگانی فارس گفت: برنامه حمایتی از صادرات و تبادل فن‌آوری در دستور کار این کمیسیون قراردارد.
به گزارش روابط عمومی‌اتاق بازرگانی فارس، امید ماهرانی در جلسه کمیسیون کارآفرینی و کسب و کارهای نوین و دانش‌بنیان که با حضور اعضای آن در این اتاق برگزار شد، بیان کرد: همچنین برنامه جامع توسعه کسب و کارهای شرکت‌های دانش‌بنیان، بسته حمایتی از شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه سلامت، توسعه بازار محصولات دانش بنیان، حمایت از ورود شرکت‌ها به بورس از برنامه‌ها اولویت‌دار ما در این کمیسیون است. وی با بیان اینکه در این کمیسیون از ایده‌‌های‌ خلاقانه نیز استقبال می‌کنیم، افزود: ایده‌‌های‌ خلاقانه در این حوزه را در کمیته‌‌های‌ مربوطه این کمیسیون مطرح و توسط متخصصان و کارشناسان بررسی می‌کنیم و اگر قابلیت حمایت و اجرایی شدن داشت آن را از طریق اتاق بازرگانی فارس دنبال می‌کنیم. عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی فارس اظهارداشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌‌های‌انجام شده در خصوص اهداف چهارساله کمیسیون؛110برنامه حمایتی با همکاری واحدهای حامی ‌عضو در کمیسیون تدوین شده است که اجرایی کردن آنها به صورت منسجم و منظم مدنظر ماست.
ماهرانی اضافه کرد: درک مشترک و نحوه مذاکره در شرکت‌‌های‌  دانش‌بنیان و ارتباط آنها با صنعت معضل شرکت‌‌های‌ دانش‌بنیان ماست که این نکته حائز اهمیتی است که بایستی به آن توجه کرد. در این جلسه موارد پیرامون کارآفرینی و کسب و کارهای نوین و دانش‌بنیان مطرح و تبادل‌نظر شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی