[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

شرکت‌‌های‌ خدماتی بازوی بخش دولتی می‌باشند، روزنامه شیراز نوین

اعضای هیئت مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز با رأی مستقیم صنعتگران انتخاب شدند. به گزارش روابط عمومی‌شرکت شهرک‌‌های‌ صنعتی فارس انتخابات دور جدید هیئت مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز، با مشارکت بالای صنعتگران برگزار و در پایان به ترتیب جواد  باصری با بیشترین آٰرا به‌عنوان  نفر اول منتخبین صنعتگران انتخاب و هومن دانیالی، شاپورحیدری، صفرعلی فلاحی و محسن ابراهیمی ‌نیز  به ترتیب  به‌ عنوان نفرات  دوم تا پنجم  از طرف صنعتگران انتخاب شدند و آقای محمدرضا نعمتی و علیرضا پذیرایی نیز به‌ عنوان  عضو علی البدل انتخاب شدند.
فعالیت هیئت مدیره جدید شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز به مدت دو سال خواهد بود. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در این مراسم بر تقویت و حمایت از فعالیت شرکت‌های خدماتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با هدف  اداره بهتر امور شهرک‌های صنعتی را از رسالت‌‌های‌  شرکت شهرک‌‌های‌ صنعتی تأکید کرد وگفت: شرکت‌‌های‌  خدماتی بازوی بخش دولتی برای اداره مناسب شهرک‌‌های‌  صنعتی محسوب می‌شوند.
احد فتوحی در نشست مشترک مدیران عامل شرکت‌‌های‌  خدماتی شهرک‌‌های‌  صنعتی فارس و آذربایجان شرقی هدف اصلی شکل‌گیری شرکت‌های خدماتی را ایجاد بستر مناسب برای هم‌فکری و هم‌افزایی برای اداره بهتر امور شهرک صنعتی با بهره‌گیری از دیدگاه‌های صنعتگران به‌عنوان صاحبان اصلی شهرک‌های صنعتی اعلام کرد و گفت:  اعضای هیئت‌مدیره شرکت‌های خدماتی به‌عنوان منتخب صنعتگران، با استفاده از ظرفیت‌های قانونی و در چارچوب اساسنامه در تعامل با شرکت شهرک‌‌های‌  صنعتی در ارتقای وضعیت شهرک‌های صنعتی و رفع مشکلات نقش مهمی ‌برعهده دارند.
فتوحی در ادامه  با اشاره به واگذاری امور راهبری 18 شهرک صنعتی در استان فارس به شرکت‌های خدماتی گفت: امور عمومی ‌برخی شهرک‌‌های‌ صنعتی دیگر نیزکه دارای شرایط واگذاری است به شرکت‌‌های‌ خدماتی  واگذارخواهد شد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به وجود محدودیت‌ها در اعتبارات تصریح کرد: تمام تلاش خود را برای اختصاص عادلانه اعتبارات به‌منظور حمایت از شرکت‌های خدماتی، انجام خواهیم داد و در این زمینه تخصیص اعتبارات بر اساس عدالت اولویت‌ها و ضرورت‌های موجود خواهد بود.
فتوحی با اشاره به تحویل برخی تأسیسات در شهرک‌های صنعتی به شرکت‌های خدماتی، ادامه داد: نگهداری صحیح و اصولی این تأسیسات زیربنایی که با هزینه و سرمایه‌گذاری بالایی ایجاد و راه‌اندازی شده‌ از تکالیفی است که باید نهایت دقت انجام شود. وی در ادامه با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌‌های‌ شهرک صنعتی بزرگ شیرازگفت: این شهرک صنعتی که از بزرگ‌ترین شهرک‌های صنعتی کشور محسوب می‌شود، مهم‌ترین قطب صنعتی استان فارس به شمار می‌آید.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی با بیان اینکه بخش زیادی از واحد‌های صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی استان فارس در شهرک صنعتی بزرگ شیراز مستقر هستند، افزود: این موضوع بیانگر اهمیت راهبردی این شهرک صنعتی است، بنابراین باید با توسعه و تکمیل زیرساخت‌ها و رفع چالش‌ها و مشکلات، بهترین خدمات به صنعتگران ارائه شود.
فتوحی بابیان اینکه شهرک صنعتی بزرگ شیراز با دارا بودن واحد‌های مطرح و شاخص کشور در حوزه‌های مختلف صنعتی نقش مهمی‌در تولید و صادرات بر عهده دارد، ادامه داد: در حال حاضر حدود 4260 قرارداد با متقاضیان در این شهرک صنعتی منعقدشده و 2026 واحد تولیدی، صنعتی و صنفی با اشتغال‌زایی افزون بر 21670 نفر در این شهرک صنعتی مشغول فعالیت هستند. وی با اشاره به اینکه عملیات اجرایی تکمیل زیرساخت‌ها در فاز‌های توسعه این شهرک صنعتی در حال انجام است، بیان کرد: باید برنامه‌ریزی دقیقی برای اجرای کیفی طرح‌های عمرانی انجام شود. 
مدیر عامل این شرکت بابیان به اینکه بخش زیادی از اراضی این شهرک صنعتی به سرمایه‌گذاران واگذارشده است، گفت: با توجه به محدودیت اراضی موجود وبه‌منظور شفاف‌سازی در واگذاری‌ها و امکان شرایط مساوی برای متقاضیان و واگذاری اراضی از ابتدای امسال به صورت مزایده‌ای ‌و توسط سامانه تدارکات الکترونیکی دولت انجام می‌شود. 
فتوحی، تأمین پایدار آب موردنیاز واحد‌های صنعتی، رفع مشکلات زیرساختی در حوزه‌های تأمین برق و گاز و شبکه مخابراتی، واجرای طرح‌های زیباسازی و بهبود وضعیت مبلمان شهری در فازهای توسعه و نیز نظارت بر نگهداری تأسیسات زیربنایی را از مواردی اعلام کرد که در برنامه‌‌های‌ عمرانی قرار دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی