[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

پروژه برق‌رسانی افزایش ظرفیت پست ۱۳۲ کیلوولت بابا میدان به بهره‌برداری رسید ، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت هفته دولت، پروژه افزایش ظرفیت پست 132 کیلوولت بابا میدان با صرف هزینه 6 میلیارد تومان و با حضورمعاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری فارس و هیئت همراه ایشان، مسئولان و مقامات محلی رسماً مورد بهره‌برداری وافتتاح قرار گرفت.
به گزارش دفترروابط عمومی‌شرکت برق منطقه‌ای‌فارس، در مراسم مزبور مهندس محمود رضایی معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری فارس از صنعت برق به عنوان صنعت زیربنایی یاد کرد و اظهارداشت: صنعت برق زیر ساخت توسعه پایدار است و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد.  وی  ضمن تشکر از مسئولان و متخصصین برق فارس که در احداث پروژه مزبور نقش داشته‌اند تقدیر و تشکر به عمل آورد.
مهندس رضایی اقدامات برق فارس در زمینه احداث پروژه‌‌های‌ برق‌رسانی را موفقیت‌آمیز خواند وتصریح کرد: هفته دولت امسال شاهد افتتاح پروژه‌‌های‌ مهم برق‌رسانی در استان فارس بودیم. برق فارس 16 پروژه مهم برق‌رسانی  دراستان فارس را با صرف هزینه 78میلیارد تومان مورد افتتاح وبهره‌برداری قرارداد.
بر پایه گزارش ارسالی مهندس حسینی فرماندار رستم نیز طی سخنانی نقش احداث پروژه‌‌های‌ برق‌رسانی در پیشرفت منطقه را پراهمیت دانست و از تلاش مسئولان برق فارس تشکر کرد. 
در ادامه این مراسم مهندس غلامرضا نصیری معاون طرح و توسعه شرکت برق منطقه‌ای ‌فارس به اقدامات عملی این صنعت در استان فارس و معرفی افتتاح پروژه‌‌های‌ برق‌رسانی پرداخت وخاطر نشان کرد: صنعت برق درراستای پایداری وتأمین برق استان فارس اقدامات مهم وشایان توجهی انجام داده است وهم اکنون نیز با صرف هزینه 78 میلیارد تومان شاهد بهره‌برداری ازپروژه افزایش ظرفیت پست 132 کیلوولت روستای بابا میدان از توابع شهرستان رستم می‌باشیم که 6 میلیارد تومان هزینه به دنبال داشته است و با اجرای آن برق منطقه بابامیدان به پایداری مطلوبی رسیده است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی