[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۲
  • دوره جدید

نگرانی درباره پرویز هادی پابرجاست، روزنامه شیراز نوین

با وجود نظر مثبت کمیسیون پزشکی برای کشتی‌گیر سنگین وزن تیم ملی آزاد در قزاقستان، او همچنان با مشکلات جسمی‌ مواجه است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پرویز ‌هادی که یکی از بهترین کشتی‌گیران تیم ملی در مسابقات جهانی سال گذشته بود و با شکست دادن بهترین‌های سنگین وزن دنیا، مدال برنز جهان را به دست آورد، یکی از امیدهای اصلی ایران در المپیک 2020 توکیوست.
او که در مسابقه انتخابی روز هفت تیر، موفق به شکست کمیل قاسمی ‌و یدالله محبی شد، نماینده کشورمان در مسابقات جهانی قزاقستان خواهد بود که گزینشی المپیک نیز محسوب می‌شود؛ اما در این میان یک جای کار می‌لنگد.
پرویز‌ هادی از چندی پیش از ناحیه کمر دچار مشکل شد. خودش می‌گفت احساس درد نمی‌کند؛ اما تشخیص کادر فنی تیم ملی این بود که او با مشکلی جدی روبه‌روبروست و شاید کشتی گرفتن در مسابقات جهانی، حضورش در المپیک را دچار مشکل کند. بر این اساس، از فدراسیون پزشکی و دکتر ملک محمدی خواسته شد تا وضعیت او را مورد ارزیابی دقیق قرار دهند.
هادی به همراه محسن کاوه و ابراهیم مهربان در کمیسیون پزشکی حاضر شد و پس از بررسی کمرش، اعلام شد او برای حضور در رقابت‌های جهانی مشکلی ندارد. با این وجود، کارایی‌ هادی در تمرینات نسبت به گذشته کاهش چشمگیری داشته و در اجرای فن، شادابی قبلی را ندارد. البته خودش می‌گوید درد ندارد اما این ‌هادی، با کشتی‌گیر چند ماه قبل فرق می‌کند، هرچند خودش خیلی به کسب مدال و سهمیه المپیک در شهر نورسلطان امیدوار است.
فاصله پرویز‌ هادی با رقبای داخلی به اندازه‌ای است که حتی با کمر آسیب دیده هم شانس اول اعزام به جهانی باشد؛ اما تنها نگرانی تشدید وضعیت جسمانی اوست که شانس مدال کشتی آزاد در المپیک است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی