[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

ظرفیت ۲۱ قشر بسیجی را پای کارآورده‌ایم، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر در همایش مجمع عالی بسیج فارس:
ظرفیت 21 قشر بسیجی را پای کارآورده‌ایم

فرمانده سپاه فجر استان فارس به تفارن مجمع عالی بسیج و هفته دولت اشاره کرد و افزود: فلسفه وجودی تشکیل مجامع کمک به مأموریت‌‌های‌ سازمان ها، نهاد‌ها و دستگاه‌‌های‌ مختلف از جمله دولتی است که بتوانیم ظرفیت‌‌های‌  مختلف را در قالب 21 قشری که برای بسیج تعریف شده را پای کار بیاوریم و انسجامی‌به ظرفیت‌‌هایی که در استان داریم، ببخشیم. به گزارش شیرازه، سردار غیاثی در همایش مجمع عالی بسیج استان فارس که با حضور فرمانده سازمان بسیج، مسئولان و مدیران استانی در پادگان امام حسین(ع) سپاه فجر فارس برگزار شد، با اشاره به اینکه در آستانه ماه محرم قرار داریم، اظهار داشت: امیدواریم که خداوند متعال لطف و عنایت را در حق ما داشته‌باشند و خود نیز اراده کنیم که همواره در اردوگاه امام حسین(ع) باشیم. وی مقام معظم رهبری را نائب بر حق امام عصر(عج) دانست و افزود: که اگر بخواهیم در اردوگاه امام حسین(عج) بمانیم راهی جز تبعیت از نائب امام عصر(عج) مقام معظم رهبری نداریم.
فرمانده سپاه فجر استان فارس ضمن گرامی‌داشت هفته دولت در ادامه تصریح کرد: باید یاد و خاطره شهدا به ویژه شهیدان با هنر و رجایی را گرامی‌بداریم.
وی به تقارن مجمع عالی بسیج و هفته دولت اشاره کرد و بیان داشت: فلسفه وجودی تشکیل مجامع، کمک به مأموریت‌‌های‌ سازمان ها، نهاد‌ها و دستگاه‌‌های‌ مختلف از جمله دولتی است که بتوانیم ظرفیت‌‌های‌ مختلف در قالب 21 قشری که برای بسیج تعریف شده را پای کار بیاوریم و انسجامی‌به ظرفیت‌‌هایی که در استان داریم ببخشیم. سردار غیاثی اضافه کرد: بر اساس ساختاری که سازمان بسیج تعریف کرده که هیئت رئیسه و تعدادی کارگروهی است، اقداماتی رقم خورده است، کارگروه‌ها نیز مسیر خود را طی خواهند کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی