[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری مهیاست ، روزنامه شیراز نوین

هم‌زمان با گرامی‌داشت ایام هفته دولت طرح‌‌های‌  عمرانی و صنعتی  در شهرک صنعتی قیر و کارزین در استان فارس به بهره‌برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی‌شرکت شهرک‌‌های‌  صنعتی فارس در این مراسم که با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار فارس، مدیرعامل شرکت شهرک‌‌های‌  صنعتی استان، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان و صنعتگران شهرستان قیروکارزین برگزار شد، طرح‌‌های‌ تکمیل زیرساخت‌‌های‌ شهرک صنعتی قیروکارزین و نیز طرح سردخانه دو مداره در این شهرک صنعتی به بهره‌برداری رسید.
مدیرعامل شرکت شهرک‌‌های‌صنعتی فارس گفت: برای اجرای این دو طرح افزون بر  44میلیارد ریال هزینه شده است.
احد فتوحی افزود: طرح تکمیل زیرساخت‌‌های‌  شهرک صنعتی قیروکارزین شامل پروژه‌‌های‌  زیرسازی و آسفالت خیابان‌‌های‌  اصلی و معابر و نیز طرح شبکه روشنایی  با اعتباری افزون 15 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت شهرک‌‌های‌  صنعتی فارس اجرا شده است.
 وی همچنین  با اشاره به بهره‌برداری از طرح صنعتی سردخانه دو مداره  و بسته‌بندی و دانه‌بندی خرما در این شهرک صنعتی گفت: این طرح نیز با سرمایه‌گذاری افزون بر ۳۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی راه‌اندازی در زمینی به مساحت 2200متر بازیربنای1000متر راه‌اندازی و با بهره‌برداری از آن برای ۱۰ نفر بصورت  مستقیم و 20نفر نیزغیرمستقیم شغل ایجاد شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به توسعه کمی‌ و کیفی زیرساخت‌ها در شهرک صنعتی قیروکارزین، در سال‌‌های‌ اخیر گفت: تمامی‌زیرساخت‌ها برای استقرار واحدهای صنعتی در این شهرک صنعتی شامل امکاناتی نظیر شبکه آب، برق، گاز، مخابرات و روشنایی مهیا شده و تاکنون بیش از 100 میلیارد ریال اعتبار در قالب 25طرح عمرانی هزینه شده است.
وی ادامه داد: شهرک صنعتی قیروکارزین در زمینی به مساحت 75 هکتار احداث شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس مطرح کرد: در شهرک صنعتی قیروکارزین تاکنون 32قرارداد با سرمایه‌گذاران منعقدشده که از این تعداد 7 واحد صنعتی با اشتغال‌زایی 72نفر بهره‌بردار و 25 واحد صنعتی در حال ساخت‌وساز است که برخی از آن‌ها در سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
فتوحی بابیان اینکه تمام زیرساخت‌ها و امکانات و تسهیلات لازم برای سرمایه‌گذاران به‌منظور سرمایه‌گذاری در این شهرک صنعتی فراهم‌شده است، خاطرنشان کرد: این شهرک گنجایش استقرار 260 واحد صنعتی با کاربری‌های مختلف در حوزه صنایع کوچک و متوسط با پیش‌بینی اشتغال افزون بر 1300 را در خود دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی