[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۸
  • دوره جدید

بهره‌برداری از ۲۵ طرح با اعتبار ۶۵۵میلیارد ریال در هفته دولت، روزنامه شیراز نوین

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از بهره‌برداری 25 طرح عمرانی و صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان، همزمان با ایام هفته دولت خبر داد.
احد فتوحی در حاشیه افتتاح 3طرح تولیدی در شهرک صنعتی بزرگ شیراز اظهار داشت: برای اجرا و بهره‌برداری از این طرح‌ها بالغ‌بر 656 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است. وی تصریح کرد: از مجموع این طرح‌ها، 13 پروژه عمرانی و زیرساختی و 12طرح صنعتی و تولیدی است که در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر این استان افتتاح  شده یا تاپایان این هفته افتتاح می شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس گفت: برای بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی افزون‌بر 115 میلیارد ریال از اعتبارات جاری و عمرانی  شرکت شهرک‌های صنعتی فارس هزینه شده است.
فتوحی  از مهم‌ترین این طرح‌ها را  تکمیل زیرساخت‌‌های‌  شهرک صنعتی بزرگ شیراز شامل اجرای خط انتقال و احداث ایستگاه پمپاژ فاضلاب فاز ۴ و تکمیل اجرای خط  انتقال وشبکه داخلی فاضلاب فاز 5در شهرک صنعتی بزرگ شیراز، احداث شبکه روشنایی شهرک صنعتی فتح‌آباد مرودشت، اجرای شبکه داخلی گاز شهرک صنعتی مهر، تکمیل آسفالت ورودی جاده دسترسی به شهرک صنعتی ارسنجان، تکمیل زیرساخت شهرک صنعتی آباده طشک  شامل بیس وآسفالت، خاکبرداری جدول‌گذاری، زیرسازی و رفوژ و روسازی و آسفالت شهرک صنعتی میمند، پروژه ساب بیس و بیس و آسفالت شهرک صنعتی قیروکارزین، تکمیل تصفیه‌خانه و ایستگاه فاضلاب شهرک صنعتی لار، پروژه تکمیل خرید و اجرای شبکه داخلی گاز در شهرک کازرون و تکمیل زیرساخت‌‌های‌  منطقه ویژه اقتصادی کازرون اعلام کرد. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس همچنین با اشاره به آماده افتتاح بودن 12واحد صنعتی  و تولیدی گفت: این طرح‌ها با سرمایه‌گذاری 540میلیارد ریالی بخش خصصوصی راه‌اندازی و با بهره‌برداری از آنها برای 337نفر شغل ایجاد می شود.
فتوحی  اضافه کرد: برخی از طرح‌ها از ابتدای هفته دولت تاکنون افتتاح و برخی دیگر نیز در روزهای آینده افتتاح می شود. بر اساس این گزارش هم‌زمان با گرامی‌داشت هفته دولت ۳طرح تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی بزرگ شیراز با حضور استاندار فارس به بهره‌برداری رسید.
این طرح‌ها شامل مجموعه تولیدی و صنعتی آبزیان‌گستر امیرکبیر فعال در زمینه تولید و بسته‌بندی فرآورده‌های آبزیان، شرکت گلمیس فعال در زمینه بسته‌بندی ادویه‌جات، حبوبات و خشکبار و شرکت جهان سبز مهر فعال در زمینه بسته‌بندی انواع قهوه  و کاکائو می‌باشد که جمعاً با اعتباری افزون بر 120میلیارد ریال و اشتغال97 نفر فعالیت خود را آغاز کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی