[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

حسین حسینی: خیلی‌ها نمی‌خواهند من در استقلال موفق شوم، روزنامه شیراز نوین

گلر شیرازی استقلال در مورد شرایط این تیم و دیدارهای لیگ برتر صحبت کرد. حسین حسینی در خصوص شرایط استقلال و شکست مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: بازی هفته اول برای ما به خاطر شکستی که خوردیم خیلی تلخ بود؛ ولی باید بگویم به هیچ وجه مستحق این باخت نبودیم. درست است که در نیمه اول کمی ‌ناهماهنگ بازی کردیم و بازی خوبی به نمایش نگذاشتیم؛ ولی در نیمه دوم کاملاً سوار بر بازی بودیم و تیم حریف بیشتر به دنبال وقت‌کشی بود. با این وجود موقعیت‌های زیادی از دست دادیم و با بدشانسی در دقیقه 95 چنین گلی دریافت کردیم که به نظرم روی بدشانسی ما بود. این نتیجه برای هواداران تلخ بود؛ ولی هنوز اول لیگ است و باید به فکر بازی بعدی باشیم.
وی افزود: هفته بعد یک بازی سخت با فولاد داریم و امیدوارم هواداران به کمک ما بیایند و چون نخستین بازی فصل در خانه‌مان است، انتظار دارم هواداران به ورزشگاه بیایند و ظرفیت ورزشگاه را تکمیل کنند؛ چرا که در بازی نخست خیلی نیاز به حمایت داریم و با توجه به نتیجه بازی رفت شرایط جوری است که حتماً باید پیروز شویم و حداکثر امتیاز را بگیریم که امیدوارم این اتفاق بیفتد.
گلر استقلال درباره وضعیت خودش در فصل جدید و وظیفه سنگینی که بر عهده دارد هم گفت: من وقتی برای امضای قرارداد با استقلال به عنوان گلر اول آمدم، می‌دانستم فصل سختی در پیش دارم و انتظارات از من بالاست؛ ولی با تجربه‌ای که در طول این چند سال حضور در استقلال داشتم سعی می‌کنم این فشارها را کنترل کنم و سعی کنم روی عملکردم تأثیر نگذارد. من می‌دانم خیلی‌ها دوست ندارند من در استقلال موفق باشم و منتظر هستند با اولین اشتباه به من حمله کنند؛ ولی هواداران باید حواسشان جمع باشد و بدانند که گلر روی چه گل‌هایی مقصر است و روی چه گل‌هایی مقصر نیست. به هر حال همه گلرها حتی بهترین گلر دنیا هم گل می‌خورد؛ ولی مهم حمایتی است که از بازیکن و کل تیم می‌شود تا بتوانند در ادامه بهترین عملکرد را داشته باشند.
حسینی درباره اینکه در فصل جدید گلر اول استقلال است هم عنوان کرد:‌ من ابتدای حضورم در استقلال به عنوان گلر سوم در تیم حضور داشتم و انقدر صبر کردم و تلاش کردم تا گلر یک تیم شدم و خوشحالم که زحماتم نتیجه داد و به جایگاهی که دنبالش بودم رسیدم. روزی که من به عنوان سرباز به ملوان رفتم، باشگاه به دنبال جذب یک گلر جوان دیگر بود؛ ولی با خودم گفتم انقدر تلاش می‌کنم و خوب ظاهر می‌شوم که استقلال به دنبال من باشد و می‌دانستم می‌توانم یک روز گلر اصلی تیم شوم. در طول این چند سال هم از هواداران ممنونم که با حمایتشان به پیشرفت من کمک کردند. روزهای خوب و بد در ترکیب استقلال زیاد داشتم و امیدوارم بتوانم از این به بعد باعث خوشحالی هواداران شوم.
وی درباره اینکه هواداران بعد از چند سال انتظار قهرمانی در فصل جدید از استقلال دارند، گفت: انقدر در طول این 5-6 سال به هواداران گفتیم صبر کنید که خودمان خسته شدیم و همیشه می‌گوییم سال بعد نتیجه می‌گیریم. همیشه تا تیم می‌آید خوب شود و سر و شکل بگیرد تغییرات انجام می‌شود و کادرفنی و بازیکنان عوض می‌شوند و دوباره روز از نو. به نظر شخصی خودم تیم برای اینکه کامل شود به 2-3 بازیکن دیگر نیاز دارد و امیدوارم این نفرات جذب شوند تا بهترین نتایج را کسب کنیم. کادرفنی جدید اضافه شدند و تیم ما جوان است و فکر می‌کنم میانگین سنی ما حدود 25 سال باشد و نیاز به زمان داریم. امیدوارم نتایج خوبی بگیریم و استقلال به آنچه استحقاقش را دارد برسد. حسینی در پایان درباره دربی هفته چهارم عنوان کرد: فعلاً قصد کری خواندن ندارم و هر موقع زمان بازی از راه رسید در این مورد صحبت می‌کنم؛ ولی دربی همیشه مهم‌ترین بازی فصل است و امیدوارم یک بازی جذاب و تماشاگرپسند از دو تیم ببینیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی