[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۸
  • دوره جدید

دو امتیاز دیگر هدر رفت، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین: فقط 13 ثانیه از بازی گذشته بود که ارژن به گل رسید و امید هواداران برای کسب پیروزی پس از چند هفته را زنده کرد، اما در سه دقیقه مانده به پایان بازی، یک گل به خودی باعث از دست رفتن این پیروزی با ارزش شد. 
هفته دهم لیگ برتر فوتسال عصر دیروز با برگزاری یک دیدار در سالن شهیدابوالفتحی شیراز پیگیری شد و در پایان دو تیم ارژن شیراز و فرش آرای مشهد به تساوی دو دو دست یافتند. 
در این بازی حسن عسگری(دروازه‌بان اول)  میثم ایلانلو، سجادبندی سعدی، رضا جوانبخت، مرتضی کشاورز، حمید قهرمانی، مصطفی فخری، داوود خسروی، سعید بلباسی، سلمان‌عزیزی و علیرضاحیدری(دروازه‌بان ذخیره) در ترکیب ارژن حضور داشتند. 
شاگردان کمالی با اولین حمله خود که با پاس ایلانلو ایجاد شد توسط حمید قهرمانی به گل رسیدند. 
اما در دقیقه 3 و درحالی که ارژنی‌ها اعتقاد داشتند توپ با دست بازیکن حریف برخورد کرده، گل تساوی برای فرش‌آرا به ثمر رسید. 
در ادامه هر دو تیم فرصت‌هایی برای گلزنی ایجاد کردند اما موقعیت‌های ارژن بیشتر و جدی‌تر بود.  در دقیقه 15 روی یک ضربه آزاد غیرمستقیم، رضا جوانبخت با پاس خود مصطفی‌فخری را در موقعیت گلزنی قرار داد او توپ را به زیر طاق کوبید و ارژن دو بر یک پیش افتاد.  نیمه‌اول با همین نتیجه به پایان رسید. 
در نیمه‌دوم فشار فرش‌آرا بیشتر شد اما این ارژن بود که موقعیت‌های بیشتری ایجاد می کرد.  محدودیت خطای تیمی فرش‌آرا در دقیقه 32 به پایان رسید.  این تیم همچنین از دقیقه 35 به پاورپلی روی آورد و در دقیقه 38 بالاخره به گل رسید، آن هم با گل به خودی مصطفی فخری بازیکن ارژن! 
در نهایت ارژن نه از موقعیت‌ها، نه از پایان محدودیت خطای تیمی حریف و نه از ریسک بالا و پاورپلی فرش‌آرا نتوانست استفاده کند و دو امتیاز با ارزش این بازی را هدر داد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی