[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

۱۴ طرح مختلف در شهرستان گراش افتتاح و کلنگ‌زنی شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، عبدالرضا قاسم‌پور در پنجمین روز از هفته دولت در مراسم کلنگ‌زنی و افتتاح ۱۴ طرح‌ مختلف در گراش حضور یافت.
قاسم پوربا تأکید بر اینکه هفته دولت فرصتی برای معرفی خدمات دولت به مردم شریف ایران است از افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌هایی با اعتبار ۲۲۰ میلیارد  تومان هم‌زمان با هفته دولت در شهرستان گراش خبر داد 
بسته‌بندی سبزیجات خشک و منجمد شهرستان گراش با اشتغال‌زایی ۲۵ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم یکی از این طرح‌ها بود.
این واحد با ظرفیت تولید ۵۲۰ تن سبزیجات خشک و منجمد در سال فعالیت می‌کند و برای راه‌اندازی آن ۲ میلیارد تومان از محل مشارکت دولت و بخش خصوصی هزینه شده است.
همچنین مدرسه ۶ کلاسه خیرساز وارث انصاری با هزینه‌ای افزون بر ۸۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.
این مدرسه در زمینی به مساحت هزار متر مربع و با مشارکت اداره نوسازی مدارس استان فارس ساخته شده است. ساختمان جدید اداره دامپزشکی گراش در زمینی به مساحت ۴۹۶ متر مربع و با ۵۲۵ متر زیربنا در ۲ طبقه نیز با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس به بهره‌برداری رسید.
ساخت کارخانه تمام اتوماتیک تولید قطعات بتنی با زیربنای ۲۷۰۰ متر مربع و با اعتباری افزون بر ۵میلیارد تومان از دیگر پروژه‌‌هایی بود که در این سفر آغاز شد. 
کلنگ‌زنی یک واحد پرورش شترمرغ توأم نیز با حضور قاسم‌پور انجام شد. این واحد پرورش شترمرغ با ظرفیت دو هزار و یکصدوپنجاه قطعه‌ای،150قطعه مولد و  2000 قطعه پرواری فعالیت خواهد کرد. میزان سرمایه‌گذاری جهت راه‌اندازی این واحد  50میلیارد ریال خواهد بود و در زمینی به مساحت 92000 متر مربع احداث  و اشتغال‌زایی این طرح 10 نفر خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی