[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۸
  • دوره جدید

تقویت معنویت در مسجد ویژگی‌های بارز اخلاقی را در جامعه نهادینه می‌کند، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس گفت: تقویت معنویت در مسجد ویژگی‌‌های‌ بارز اخلاقی را در جامعه نهادینه می‌کند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس، کیوان نیازی؛ مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی از صحن اصلی مسجد، قدمگاه شهداء و نیز بخش‌های مختلف فرهنگی مسجد حسن بن علی واقع در منطقه شیشه‌گری شیراز بازدید کردند. مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس در حاشیه این بازدید با یادآوری این که مسجد در صدر اسلام به عنوان محور جامعه اسلامی‌‌محسوب می‌شد، گفت: امروز وظیفه ما این است که نسبت به رشد و تعالی بیش از پیش برنامه‌‌های‌ مساجد به ویژه برای قشر جوان تلاش داشته‌باشیم، کارکردهای مساجد را احیا کرده و نسبت به بهره‌گیری از ظرفیت‌‌های‌ مساجد دغدغه‌مند باشیم.
نیازی با بیان اینکه حرف‌ها نباید در حد شعار باشد و باید به صحبت‌هایی که می‌شود عمل کرد، افزود: کانون‌‌های‌  فرهنگی هنری مساجد باید روی جوانان سرمایه‌گذاری کنند. وی به گرایش و اقبال نسل جوان به شبکه‌‌های‌  اجتماعی و عدم سواد رسانه‌ای‌ مناسب بین آنها و نیز آسیب‌‌های‌ مرتبط به آنها اشاره کرد و گفت: باید با تدوین برنامه‌‌های‌ فرهنگی هدفمند و جذاب جوانان خود را درمقابل این تهاجم فرهنگی گسترده مصون کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی