[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

یک روز با دست شکسته مقابل ملوان بازی کردم!، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: فجرسپاسی پس فردا در ورزشگاه شهید دستغیب میزبان ملوان بندرانزلی است. این بدون شک بزرگ‌ترین بازی نیم فصل اول لیگ یک از لحاظ اعتبار و آوازه دو تیم خواهد بود.
فجر که در بازی اول مغلوب آلومینیوم اراک شده بود، در دو بازی بعد به پیروزی رسید و حالا در رتبه چهارم جدول قرار دارد. این تیم در هفته دوم نماینده تبریز را مغلوب کرد و سپس در اهواز موفق به شکست استقلال خوزستان شد. آنها این شانس را دارند که در صورت برتری مقابل ملوان، به صدر جدول رده‌بندی صعود کنند.
داوود مهابادی، سرمربی فجری‌ها می‌گوید: داریم برای شکست ملوان تمرین می‌کنیم. ما روند رو به رشدی داشته‌ایم و در مقابل استقلال خوزستان، بازی بهتر و هماهنگ‌تری نسبت به بازی با علم و ادب تبریز نشان دادیم. با توجه به اینکه چند بازیکن از جمله ایوب کلانتری به تازگی به ما اضافه شده‌اند، طبیعی است که کمی ‌زمان لازم داشته باشیم برای هماهنگی و این اتفاق به مرور دارد رخ می‌دهد.
ادامه گفت‌وگوی ما با این کاپیتان سابق فجرسپاسی را بخوانید.
احساس نمی‌کنید در نقطه‌ای از زمین، ضعف دارید؟
ما به دنبال چنین چیزی نیستیم؛ چون داشته‌های ما همین است و بازیکن جدیدی قرار نیست اضافه شود. بنابراین من بیشتر به دنبال زوج سازی در نقاط مختلف زمین هستم. یعنی باید ببینیم کدام زوج در میانه خط دفاعی بیشتر با هم هماهنگ هستند و همچنین زوج‌هایی در سمت راست، سمت چپ، خط حمله و میانه میدان باید بسازیم.
می‌توانید بگویید دقیقاً از چه سیستمی ‌استفاده می‌کنید؟
نه. نمی‌توانم بگویم؛ چون جای بازیکنان ما دائم در طول بازی تغییر می‌کند. حتی در شروع هر مسابقه، نسبت به بازی قبل جای بازیکنان عوض شده. بنابراین نمی‌توان گفت سیستم خاصی داریم؛ اما اساس تیم روی سیستم 1-3-2-4 (چهار، دو، سه، یک) بنا شده و روی آن تغییر ایجاد می‌کنیم.
از ملوان شناختی دارید؟ بازی‌های این تیم را دیده‌اید؟
بازی آخرشان را دیدم و فکر می‌کنم با همان ترکیب و سیستم مقابل ما هم بازی کنند. دو سه بازیکن جدید هم اضافه کرده‌اند و مثل همیشه تیم خوبی هستند. ملوان تیم بزرگی‌ست و قطعاً حریف آسانی برای ما نخواهد بود. این یک تقابل ویژه برای ما خواهد بود. با این حال باید از امتیاز بازی در خانه به بهترین شکل استفاده کنیم تا بعد حسرت آن را نخوریم.
چه خاطره ای از بازی مقابل ملوان دارید؟
زمانی که آقای پورحیدری سرمربی ما بود و من کاپیتان فجر بودم، یک روز در انزلی بازی داشتیم و دست من شکسته بود. اما ایشان از من خواست که گچ دستم را باز کنم و به میدان بروم. من هم قبول کردم و رفتم و اتفاقاً بیشتر از هر روز دیگری دچار برخورد و درگیری با بازیکنان حریف شدم. در نهایت آن بازی بدون گل به پایان رسید و من بعد از بازی دوباره دستم را گچ گرفتم. (خنده)
محروم یا مصدومی ‌برای بازی دوشنبه دارید؟
محروم که نه؛ چون تازه شروع لیگ است و بازیکنان با گرفتن 4 کارت محروم می‌شوند. مصدوم هم نداریم و خدا را شکر تمام بازیکنان را در اختیار خواهیم داشت.
حرف پایانی
امیدوارم تماشاگران روز دوشنبه از ما به خوبی حمایت کنند و ما هم سعی می‌کنیم با کسب نتیجه‌ای خوب، خوشحالشان کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی