[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۲
  • دوره جدید

صعود پارس آرا به رتبه دوم ، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: تیم فوتسال پارس آرا شیراز، سومین هفته لیگ برتر بانوان را هم با پیروزی پشت سر گذاشت. این تیم که در هفته‌های اول و دوم در شیراز میزبان رقبای خود بود و هر دو بازی را با اختلاف یک گل به سود خود پایان داده بود، برای اولین بار در یک بازی خارج از خانه به میدان رفت و به یک پیروزی قاطع دست یافت.
پارس آرا که میهمان شهروند ساری بود، توانست نیمه اول را با تک گل ساجده قربانی به سود خود به پایان برساند.
در نیمه دوم فائزه خاکی و نگین مسجدی دو گل دیگر برای نماینده شیراز به ثمر رساندند تا حساب کار سه بر صفر شود. در فاصله 4 دقیقه مانده به پایان مسابقه، الناز عبدالهی یکی از گل‌ها را جبران کرد؛ اما در نهایت بازی با نتیجه سه بر یک به سود پارس آرا به پایان رسید.
بدین ترتیب پارس آرا با کسب 9 امتیاز، 9 گل زده و 5 گل خورده، دو پله صعود کرد و فقط به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به تیم پرمهره سایپا  تهران، در رتبه دوم قرار گرفت.
سایپا موفق شد در یک بازی سخت، میهمانش هیئت فوتبال خراسان رضوی را دو بر یک شکست دهد. در سایر بازی‌ها دختران کویر کرمان یک بر صفر مغلوب نامی‌نو اصفهان شدند، دریژنو فرخ شهر در زمین خود با هشت گل بازی را به مس رفسنجان واگذار کرد، رهیاب گستر تهران هم در زمین خود با نتیجه چهار بر سه مغلوب ستارگان دشت ورامین شد و تیم حفاری اهواز با شش گل پالایش نفت آبادان را شکست داد.
تیم پویندگان صنعت فجر شیراز که در دو هفته ابتدایی شکست خورده بود، در هفته سوم استراحت داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی