[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در آبان‌ماه برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

چهارمین همایش بین‌المللی دو سالانه سیره نبوی در طب
دبیرهمایش بین‌المللی سیره‌نبوی در طب از برگزاری چهارمین دوره این همایش در شیراز خبرداد وگفت: چهارمین همایش بین‌المللی دو سالانه سیره نبوی در طب به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در روزهای ٢٨ تا ٣٠ آبان ماه برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگارشیرازنوین روز گذشته دکتر محمودنجابت در جمع خبرنگاران اظهارداشت: این همایش برای نخستین مرتبه در کشور از سال 92 به صورت دوسالانه این همایش برگزار که امسال نیز به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در روزهای ٢٨ تا ٣٠ آبان ماه چهارمین دوره همایش بین‌المللی سیره نبوی در طب برگزار خواهد شد.
نجابت ترویج این مهم در سلامت را از اهداف برگزاری این همایش در دوره اول، تبلیغ و تبیین در دوره دوم، نظریه در دوره سوم  و در دوره چهارم را محوریت ١٢ نشست تخصصی عنوان کرد.
این جراح چشم‌پزشک ادامه داد: در حوزه سلامت و دین تلاش این است که ابتدا منابع شناسایی و دوم روش استفاده علمی‌در دستور کار قرار گیرد تا افراط و تفریطی لحاظ نشود.
دکترنجابت یادآورشد: کار علمی‌ و ارائه محصولات کاربردی از نگاه دینی و علمی ‌به معنای واقع هدف اصلی برگزاری این همایش است.
دبیر همایش سیره نبوی جایگاه و کاربرد علوم انسانی در علوم تجربی، طرح‌های اجرایی و عملیاتی در جهت تحقق سند الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت در علوم پزشکی، سلامت و کارکردهای اجتماعی سیره نبوی(ص)، اصول حفظ و ارتقاء سلامت و درمان از منظر سیره نبوی(ص)، گسترش آموزه‌های اخلاق اسلامی‌و تبلیغ عملی دین در نظام سلامت، تربیت نیروی انسانی توانمند، جایگاه و نقش دانشجویان و طلاب در انجام طرح‌های مشترک بین دانشگاه و حوزه، پیوند حوزه و دانشگاه در نظر و عمل و مناسبات مدرسه و دانشگاه و هنر و سلامت از منظر دین و سیره نبوی(ص) را به عنوان محور‌های ‌این همایش اعلام کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی