[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

ضرورت تغذیه فکری تولیدکنندگان نرم افزارهای فضای مجازی، روزنامه شیراز نوین

نماینده ولی‌فقیه در فارس با تأکید بر آموزش فعالان فضای مجازی، گفت: برای تولید محتوا در کنار استفاده از فن‌آوری باید به فکر تغذیه فکری افراد سازنده نرم‌افزارهای فضای مجازی باشیم.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، آیت‌الله لطف‌الله دژکام در شورای فرهنگ عمومی‌استان بر ساماندهی تولید محتوا در فضای مجازی تأکید و اضافه کرد: فضای مجازی در جامعه باید ساماندهی شود و مطالبی نیز که در این فضا مورد استفاده قرار می‌گیرد باید بر اساس ساماندهی، تولید و منتشر شوند. 
وی همچنین تأکید کرد که در کنار ساماندهی فضای مجازی به مسائل حقوقی و بررسی فعالان این فضا نیز پرداخت شود. 
امام جمعه شیراز به توانمندی ساماندهی فضای مجازی هم اشاره و عنوان کرد: توانایی و ظرفیت ساماندهی فضای مجازی در استان فارس و کشور وجود دارد که البته دشمنان در فضای مجازی این واهمه را دارند که مورد هجوم تولیدات محتوایی ایران قرار گیرند. 
آیت‌الله دژکام با بیان اینکه طرح‌های دانش‌افزایی برای فعالان فضای مجازی باید در اولویت فعالیت‌ها باشد، گفت: آموزش ساخت نرم افزار در کنار آموزش‌های دینی و فقهی باید به تمام فعالان فضای مجازی در دستور کار قرار گیرد. 
نماینده ولی‌فقیه در فارس همچنین گفت: فعالیت جزیره‌ای دستگاه‌های مختلف در ساماندهی فضای مجازی باید از بین برود و با مدیریت واحد نسبت به ساماندهی و تولید محتوای فضای مجازی انجام شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی