[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۸
  • دوره جدید

اعلام اسامی ‌بازیکنان تیم ملی فوتبال برای دیدار با هنگ‌کنگ، روزنامه شیراز نوین

سرمربی بلژیکی تیم ملی ایران، بازیکنان مدنظر خود برای بازی با هنگ کنگ و کامبوج را اعلام کرد. بر این اساس و با اعلام کادر فنی، 23 بازیکن زیر برای حضور در اردوی تیم ملی در دیدار مقابل هنگ کنگ به اردو دعوت شدند:
علیرضا بیرانوند، سید حسین حسینی، محمد رشید مظاهری، وریا غفوری، سید مجید حسینی، حسین کنعانی زادگان، میلاد محمدی، محمد نادری، رامین رضاییان، مرتضی پورعلی گنجی، سیاوش یزدانی، امید ابراهیمی، احسان حاج صفی، علی کریمی، احمد نوراللهی، مسعود شجاعی، وحید امیری، کریم انصاری فرد، علیرضا جهانبخش، سردار آزمون، الهیار صیادمنش، مهدی طارمی ‌و مهدی ترابی.
* رشید مظاهری بعد از یک دوره غیبت بار دیگر به اردوی تیم ملی فراخوانده شد تا برای بازی حساس با هنگ کنگ و کامبوج آماده شود.
* امیر عابدزاده بزرگترین غایب لیست ویلموتس در خط دروازه است.
* از اردوی سه روزه قبلی که با حضور بازیکنان جوان تر و لیگ یکی برگزار شده بود تنها سیاوش یزدانی در این اردو حاضر است.
* پرسپولیس با ۶ بازیکن، استقلال با ۴ بازیکن و تراکتور با ۳ بازیکن تنها تیم‌های ایرانی هستند که در تیم ملی نماینده دارند.
* بزرگترین غایب لیست را باید اشکان دژاگه بدانیم. او در کنار عزت‌اللهی غایبان بزرگ خط ‌هافبک هستند.
* از سپاهان و پدیده هیچ بازیکنی در لیست تیم ملی وجود ندارد.
* روزبه چشمی‌ و پژمان منتظری که در جام جهانی و جام ملت‌ها بازیکنان مورد اعتماد کی‌روش بودند، در این اردو مدنظر ویلموتس قرار ندارند. به نظر می‌رسد که عدم حضور در تیم باشگاهی مشخص دلیل این تصمیم بوده است.
* پیام نیازمند و صادق محرمی ‌نیز دو بازیکن جوانی هستند که در این اردوی غایب خواهند بود.
* امید ابراهیمی ‌تنها بازیکنی است که تیم مشخصی ندارد و در اردو حضور دارد.
* ۹ بازیکن لژیونر نیز در اردوی تیم ملی حضور دارند که لیگ قطر با انصاری‌فرد، پورعلی گنجی و رضاییان بیشترین نماینده را در تیم ملی دارد. بعد از آن ترکیه با دو بازیکن و روسیه، پرتغال، بلژیک و انگلیس هر کدام با یک بازیکن قرار دارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی