[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

حسن یزدانی: آرزویم؟ تکرار طلای المپیک!، روزنامه شیراز نوین

قهرمان کشتی جهان و المپیک می‌گوید آرزوی تکرار مدال طلای المپیک در توکیو ۲۰۲۰ را دارد.
به گزارش ورزش سه، حسن یزدانی خود را برای کسب دومین طلای جهانی‌اش آماده می‌کند و این روزها سخت مشغول تمرین است. این کشتی‌گیر آماده و جوان که به یک نابغه در ایران و جهان تبدیل شده، در فاصله کم تا اعزام به مسابقات جهانی صحبت‌هایی را درباره زندگی حرفه ای خود در دوران قهرمانی در یک گزارش تلویزیونی انجام داده است.
یزدانی که در غیاب دیوید تیلور، مدعی اول کسب مدال طلای وزن ۸۶ کیلوگرم جهان به شمار می‌رود، گفت: در یک سال حدود ۷، ۸ ماه فقط در اردوی تیم ملی هستم. سخت است، اما باید تحمل کنم چون اهداف بزرگی دارم و برای رسیدن به آن‌ها باید سختی بکشم.
وی درباره قرار گرفتن عکس و نامش در کنار بزرگانی همچون تختی، موحد، خادم و دبیر به عنوان قهرمانان المپیک عنوان کرد: همیشه وقتی این عکس‌ها را می‌دیدم، پیش خودم می‌گفتم یعنی می‌شود یک روز عکس من هم کنار آن‌ها باشد؟ این افتخار بزرگی برای من محسوب می‌شود.
نابغه جویباری درباره وضعیت زندگی خود قبل از ورود به تیم ملی کشتی گفت: ما از یک خانواده متوسط بودیم. پدرم کشاورز بود و زحمات زیادی می‌کشید. من هم بارها به شالیزار رفتم و به او در کشاورزی کمک می‌کردم.
وی در رابطه با اینکه به کمک سیل زدگان رفته و الگویش کیست، افزود: الگوی من که جهان پهلوان تختی است. البته من کاری برای سیل زدگان نکردم. فقط ورزشکاران به کمک هم‌وطن خود می‌روند و کار چندانی از دستشان برنمی‌آید. این کار انجام می‌شود تا مسئولان وضعیت مردم را ببینند. یزدانی در پایان در پاسخ به این سوال که با توجه به کسب طلای المپیک و جهان آیا باز هم آرزویی دارد، گفت: آرزو که زیاد دارم. شاید مهم‌ترینش این باشد که بتوانم یک بار دیگر طلای المپیک را کسب کنم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی